שתף קטע נבחר

רפי פרץ קורא לשקד ולבן גביר: "בואו נשב למו"מ ונסגור"

בכנס של הבית היהודי בלוד אמר יו"ר איחוד מפלגות הימין השר רפי פרץ כי ייפגש בהקדם עם איילת שקד: "נעשה מאמץ גדול כדי לשלב כוחות יחד עם שמירה על דמותה של התנועה הציונית דתית"

  

 

יו"ר איחוד מפלגות הימין, שר החינוך רפי פרץ, אמר הערב (יום ב') בכנס אתגרים ומשימות חברתיות של הבית היהודי בלוד: "אני מתכוון להיפגש עם איילת שקד בהקדם האפשרי ואין ספק שיחד נמצא את הדרך לאיחוד הכוחות יחד עם שמירה על דמותה של הציונות הדתית". עוד אמר כי ימליץ רק על בנימין נתניהו לראש הממשלה.

 

כל העדכונים על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

 

רפי פרץ קורא לשקד ולבן גביר:
רפי פרץ קורא לשקד ולבן גביר: "בואו נשב למו"מ ונסגור"(צילום: טל שחר)

נפתלי בנט איילת שקד רפי פרץ (צילום: מוטי קמחי, אוהד  אוהד צויגנברג)
רפי פרץ, איילת שקד ונפתלי בנט(צילום: מוטי קמחי, אוהד אוהד צויגנברג)

 

"שוחחתי הבוקר עם שקד, דיברתי איתה על החשיבות לייצר איחודים. יש לנו אחריות לגוש הימין כולו. הבית היהודי תמיד חיבר ואיחד, גם הפעם נעשה כך. אני קורא מפה לכל השותפים בימין, כולל לחברים מעוצמה יהודית. בואו נשב למשא ומתן ונסגור. אסור לנו להתייחס לרעשי הרקע מסביב, זה הזמן לגלות אחריות לשלטון הימין. אנחנו נעשה מאמץ גדול כדי לשלב כוחות יחד עם שמירה על דמותה של התנועה הציונית דתית והמשך מרכזיותו של הבית היהודי ברשימה המתהווה באיחוד מפלגות הימין".

 

רפי פרץ איתמר בן גביר (צילום: מוטי קמחי, אבי מועלם)
פרץ ובן גביר. קורא גם לעוצמה יהודית(צילום: מוטי קמחי, אבי מועלם)

השר פרץ הוסיף: "את כל הדיבורים כל המלצה לראשות הממשלה על מישהו שאינו בנימין נתניהו צריך להוריד מהשולחן מיד. כל תמיכה אחרת או רעיון אחר עלול להוביל לממשלת שמאל שתשאיר את הציונות הדתית בחוץ ואנו לא ניתן לזה לקרות".

 

לעניין מקומה של המפלגה במשא ומתן העתידי אמר: "יש כאן מפלגה, יש תנועה שמייצגת ערכים ואידיאלים והיא חייבת להיות מיוצגת כראוי. התנועה קיימת 130 שנה, עברה משברים קשים, ידעה לקום על הרגליים ולהשתקם, מפלגות קמות והולכות ואנחנו פה - זה יהיה חייב לבוא לידי ביטוי ברשימה לכנסת. לא מדובר פה בעניין אישי, מדובר בעניין ערכי, מבלי לוותר על היכולת לגבש סביבנו את כלל מצביעי הציונות הדתית".

 

השר בצלאל סמוטריץ' התייחס בצאתו מהכנס לאפשרות של חבירה עם הימין החדש: "אנחנו נלך ביחד. אנחנו חברים, אני ואיילת ניכנס לחדר ונמצא את הנוסחה. מה שיביא את הכי הרבה מנדטים. אני קורא לאיילת לבוא הלילה, ניכנס לחדר, נדאג לכיבוד טוב, נשתה קפה כדי לא להירדם, נשב כמה שעות שצריך ונבנה מנגנון שיודע למקסם את הכוח הפוליטי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים