שתף קטע נבחר

פורסם שם המטפלת מירושלים החשודה בהתעללות; מקרים נוספים נחקרים

כוכבית היצקלמז חשודה בהתעללות נפשית ופיזית בפעוטות שבהם טיפלה בשכונת גילה. המשטרה חוקרת 9 מקרים נוספים שאירעו על פני כמה שנים. מעצרה הוארך אתמול בשישה ימים, צו סגירה הוצא למשפחתון

הגננת החשודה משכונת גילה בירושלים ()
הגננת החשודה, כוכבית היצקלמז

בית משפט המחוזי בירושלים נעתר לבקשת כלי התקשורת והתיר לפרסום הבוקר (ד') את שמה של כוכבית היצקלמז, המטפלת שנעצרה בחשד להתעללות בתינוקות ופעוטות במשפחתון בשכונת גילה בירושלים.

 

היצקלמז חשודה בעבירות של התעללות נפשית ופיזית של אחראי בחסר ישע, גרימת חבלה של ממש ותקיפת חסר ישע.

   

 

 
 

החבלות של הילדים ()
תיעוד החבלות שנמצאו בפעוטות
 

החבלות של הילדים ()
 

המשטרה חוקרת תשעה מקרים שאירעו על פני כמה שנים, אחד מהם בשבועות האחרונים. בית משפט השלום האריך אתמול את מעצרה בשישה ימים והשופט גד ארנברג קבע כי "אין צורך לומר כי ריבוי המקרים מלמד אף הוא על מסוכנות וזאת בנוסף לעצם העבירה של התעללות בקטינים חסרי ישע".

 

היצקלמז נחקרה בעבר על חלק מהמקרים, בשנת 2013 ובשנת 2015, אולם התיקים נסגרו. ביוני האחרון נחקרה פציעה של פעוט שהיה בטיפולה. אביו של התינוק, שוטר במקצועו, נחקר בחשד לטלטול וגם היצקלמז עצמה נחקרה. בעקבות אירועים נוספים הוצא צו סגירה למשפחתון.

 

שירן גיל, שבתה טופלה על ידי החשודה, הגישה לפני ארבע שנים תלונה במשטרה נגד המטפלת לאחר שהילדה שלה חזרה מהפעוטון עם שבר ברגל. לתדהמתה של שירן, היא ובעלה מצאו את עצמם נחקרים באזהרה בחשד להתעללות בבתם. בסופו של דבר התיק נסגר ללא ראיות והמטפלת המשיכה בעבודתה.

 

אולם, בעקבות הדיווחים על מקרי ההתעללות האחרונים החליטה גיל לפרסם פוסט המתאר את המקרה, במטרה להזהיר הורים אחרים. דבריה של גיל עוררו תהודה, וסיפורים דומים התחילו לזרום. בסופו של דבר הגישו גיל והורים אחרים תלונה נוספת במשטרה, ואתמול כאמור נעצרה המטפלת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הגננת החשודה: כוכבית היצקלמז
מומלצים