שתף קטע נבחר

שמולי נגד פרץ: "מהמר על חיי מפלגת העבודה"

יו"ר סיעת העבודה תקף את החלטת היו"ר שלא להוביל לאיחודים נוספים עם מפלגות במחנה המרכז-שמאל: "שריונים לבדם לא יביאו את הבשורה. פגיעה אפשרית ברשימתנו המצוינת לכנסת רק תסב לה נזק, לא תועלת"

איציק שמולי אולפן ynet מפלגת העבודה  (צילום: אלי סגל, אלכס קולומויסקי)
איציק שמולי ועמיר פרץ(צילום: אלי סגל, אלכס קולומויסקי)

יו"ר סיעת מפלגת העבודה, ח"כ איציק שמולי, תקף היום (רביעי) את יו"ר המפלגה, ח"כ עמיר פרץ. שמולי תקף את החלטתו של פרץ שלא להוביל לאיחודים וחיבורים נוספים עם מפלגות במחנה המרכז-שמאל.

 

"מחנה שנותר מפוצל לרסיסי מפלגות לוקח הימור מסוכן ומיותר על הסיכוי שלו לגדול ולנצח וגם על חיי המפלגה. זה לא אחראי להשלים עם המצב - אלא לפעול לשינויו", כתב שמולי בטוויטר.

 

כל העדכונים על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

 

 

"מפלגת העבודה יקרה לי", כתב שמולי בטוויטר, "אך יש לי מחלוקת מהותית עם הקו שנבחר עבורה - ולכן אמשיך להיאבק כדי להחזירה למקום הנכון לה. הבחירות חשובות מדי וקיבלנו בהן מועד ב'. שריונים לבדם לא יביאו את הבשורה. רק חיבורים. כמו כן, פגיעה אפשרית בוועידה הקרובה ברשימתנו המצוינת לכנסת רק תסב לה נזק, לא תועלת".

 

שמולי הוסיף כי בימים האחרונים פעל מאחורי הקלעים לאיחודים נוספים. "חיבור גדול הוא צו השעה", הוסיף שמולי. "ניסיתי לקדמו בימים האחרונים במעשה ובשקט, לא בכותרות, מול כל ראשי המפלגות וגורמים נוספים ואם רוצים ניתן עוד להשיגו.

 

 

דבריו של שמולי מצטרפים למחאה שמובילה ח"כ סתיו שפיר במטרה לאחד את מחנה השמאל. שפיר אף צפויה לעזוב את מפלגת העבודה ולהשתלב ברשימה משותפת של מרצ וישראל דמוקרטית. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידן ארבל, אלכס קולומויסקי
איציק שמולי ועמיר פרץ
צילום: עידן ארבל, אלכס קולומויסקי
מומלצים