שתף קטע נבחר

חשד: סרסרה בבתה בת ה-12; הילדה חולצה מצימר עם גבר בן 70

המשטרה הגיעה למתחם ליד הכינרת בעקבות מידע שלפיו בת 38 אפשרה לגברים לבצע עבירות מין בבתה תמורת תשלום. הילדה הוחזרה לטיפול הרווחה. האם מוכרת למשטרה. בנוסף אליה ולבן ה-70 נעצר גם בעל המתחם

 

אילוס אזיקים/תקיפה/אישום אילוס אזיקים (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

זוועה בחסות האם: המשטרה חוקרת חשד שלפיו תושבת העמקים (38) סרסרה בבתה בת ה-12 ואפשרה בין השאר לגבר כבן 70 לנצל מינית את הילדה. חוקרי מחלק הנוער במחוז הצפוני ובלשי ימ"ר צפון פשטו הלילה (בין רביעי לחמישי) על מתחם צימרים באזור הכינרת, חילצו את הילדה מהמקום, ועצרו את בן ה-70, את בעלי המתחם ואת האם ואחותה. השלושה מיוצגים על ידי הסניגוריה הציבורית.

 

חוקרת ילדים נקראה לתשאל את בת ה-12. מעצרו של בן ה-70 הוארך עד יום שני. בהמשך היום תבקש המשטרה מבית המשפט השלום בנצרת להאריך את מעצרם של השאר. בשל המעורבות של הקטינה יתקיימו הדיונים המשפטיים בדלתיים סגורות.

 

האם מוכרת למשטרה מתחום עבירות המוסר ובעבר הוציאו רשויות הרווחה את הילדה מהבית, אך היא נהגה לברוח ולחזור לאמה - כפי שככל הנראה קרה גם הפעם.

 

הפרשה נחשפה בעקבות מידע מודיעיני, ועל פי החשד אפשרה האישה לגברים זרים לבצע עבירות מין בבתה תמורת תשלום.

 

הלילה הגיעה המשטרה למתחם שליד הכינרת, שם התגורר החשוד בן ה-70 בתקופה האחרונה, והוא נמצא עם הילדה בתוך אחד הצימרים. בסמוך שהו אמה של הילדה ודודתה (40). עצור רביעי הוא בעלי המתחם (63), שעל פי החשד ידע מה מתרחש בחדרים ולא מנע את המקרה.

 

במשטרה אמרו שגם חוקרים ותיקים לא נתקלו מעולם במקרה כה חמור. ממשרד העבודה והרווחה נמסר: "מדובר בנערה השוהה במעון לנערות בסיכון. היא ברחה מהמעון ומיד עם היוודע בריחתה מנהלת המעון דיווחה למשטרה. הנערה הוחזרה למעון והיא כעת מטופלת ותחת השגחה צמודה של הצוות הטיפולי".

 

עו"ד סרי חורי, המייצג את בן ה-70 מטעם הסניגוריה הציבורית, טען שהחשוד מכחיש את המיוחס לו: "מדובר באדם ללא עבר פלילי ומשתף פעולה עם חוקריו. לטענתו, על רקע המצב המשפחתי המורכב והקשה של הילדה ואמה, הוא סיפק לילדה מזון וקורת גג. אנו מקווים שהמשטרה תחקור בהקדם את גרסתו כדי לצמצם את ימי מעצרו".

 

עו"ד רן שחם, שמייצג את האם מטעם הסניגוריה הציבורית אמר: "הארכת המעצר היא עד יום שני בלבד. החשודה מכחישה מכל וכל את החשדות המיוחסים לה, וטוענת לחפותה. אנו מקווים שהדברים יבדקו במהרה והיא תשוחרר במהרה" .

 

עו"ד לירון מלכה, שמייצגת את דודתה של הילדה, הוסיפה: "מרשתי עובדת במתחם הצימרים. היא פועלת אך ורק בהתאם לדרישות מעסיקה, כגון מסירת מפתחות, קבלת תשלום וניקיון היחידות. אין לה כל קשר לדיירי קבע במתחם, ואין לה כל קשר למה שמתבצע בדלת אמות הצימרים. החקירה בראשיתה ואני מקווה שבקרוב תתבהר התמונה ומרשתי תשוחרר ממעצר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים