שתף קטע נבחר

חבר של הצעירה הבריטית: "היא בוכה כל היום, עוברים עליה ימים קשים"

חבר של הצעירה הבריטית שלפי החשד נאנסה בקפריסין סיפר בשיחה עם ynet ו"ידיעות אחרונות" כי "היא לא אוכלת ולא ישנה", וציין כי "קשה לה לסמוך כרגע על אנשים, אך היא מאמינה שהחוקרים עושים הכל כדי להביא את מי שעשה את זה לדין". הלילה: שלושה חשודים חזרו לארץ

 

חדר 723 במלון באיה נאפה ()

חבריה של הצעירה הבריטית שעל פי החשד נאנסה במלון "פמבוס נאפה רוקס" באיה נאפה התייחסו לראשונה לאירוע. "עוברים עליה ימים קשים. היא לא אוכלת, לא ישנה ובוכה כל היום. האירוע הזה מזעזע ואנחנו מקווים שמי שעשה את זה יבוא על עונש", אמר אחד מחבריה של פ', הצעירה הבריטית שעל פי החשד נאנסה בקפריסין.

 

החבר שנמצא באנגליה שוחח עם קרובי משפחתה של הצעירה הבריטית בימים האחרונים. "המשטרה המקומית ביקשה ממנה להשאר בקפריסין כדי להשלים את החקירה. היא נמצאת באחד מבתי המלון בעיר. סובבים אותה כל הזמן קרובי משפחה שהגיעו במיוחד מדרבי על מנת להיות איתה", סיפר נ' בשיחה בלעדית עם ynet ו"ידיעות אחרונות".

 

"היא סיפרה שהיא הסכימה להגיע לחדר של הישראלים אבל במהלך הערב הצטרפו עוד אנשים והיא לא רצתה עוד וביקשה להפסיק. קשה לה לדבר על האירוע. גם כל קרובי המשפחה שלה מגוננים עליה. את העדות המפורטת של מה שקרה שם היא סיפרה לחוקרים יותר מפעם אחת", אמר נ'.

 

אחד החשודים ששוחחרו בנתב
(צילום: נמרוד גליקמן)
 

 

לדבריו, חברתו עברה אונס שכן נמצאו עליה סימני אלימות. "היא לא הייתה עושה דבר כזה לעצמה. בדקו אותה במרפאה המקומית וראו את החבורות שיש לה על הגוף. זה לא הגיוני".

 

נ' ציין שבסביבתה הקרובה של הצעירה יש כעס גדול על הדיסאינפורמציה שפורסמה בימים האחרונים על עברה: "היא לא חשפנית ולא יצאנית. שמענו את השמועות האלו אבל אין בהן אמת. היא הגיעה לקפריסין כדי לעבוד וזו לא הפעם הראשונה שלה שם. אבל היא לא תיארה לעצמה שככה האירוע הזה יסתיים", אמר.

לדבריו, הצעירה הבריטית סומכת על עבודת המשטרה. "קשה לה לסמוך כרגע על אנשים אבל היא מאמינה שהחוקרים עושים הכל על מנת להביא את מי שעשה את זה לדין". הוא סיפר על הצעירה הבריטית: "אני מכיר אותה כמה שנים ואנחנו מתגוררים קרוב אחד לשני. היא בחורה טובה, אוהבת בעלי חיים ומטפלת בהם במסירות".

 

במהלך הלילה נחתו כמה מהחשודים ששוחררו אמש ממתקני המעצר הקפריסאים. אחד הנערים אמר לפני המראתו לארץ כי מה שהביא לשחרורו היה תמונת סלפי שצילמה חברתו באותו לילה - שאיששה את האליבי שלו, שלפיו שהה עמה בעת שהתרחש האירוע: "אני מאושר שהצדק יצא לאור. הייתי חף מפשע כל הזמן".

 

אחד החשודים ששוחחרו בנתב
(צילום: נמרוד גליקמן)

אחד החשודים ששוחחרו ב נתב
(צילום: נמרוד גליקמן)

אחד החשודים ששוחחרו ב נתב
(צילום: יאיר שגיא)

הנער שחזר את ליל המעצר ואמר: "ישנתי ופתאום השוטרים שברו את הדלת. אחד מהם אמר לי באנגלית לבוא איתו. כשיצאתי - ראיתי עצור אחר באזיקים ואז אזקו גם אותי". הנער הוסיף: "שמונת הימים האלה היו הקשים ביותר שעברתי בחיי. זו טראומה, לא אחזור לפה בחיים".

 

עצור נוסף שנחת הלילה בנמל התעופה בן גוריון, סירב להתראיין, כיסה את פניו - ומלוויו תקפו את צוותי התקשורת שהמתינו לו. שניים נוספים שנחתו במהלך הלילה ציינו כי "אנחנו שמחים לחזור הביתה, אנחנו בסדר גמור". אחד מהם אמר: "אני חף מפשע, ורוצה להגיד תודה לכל מי שתמך".

 

הנער התייחס גם לחקירתו, וטען כי היא הייתה קשה: "ילד ישראלי, לא מבין אנגלית, לא מבין כלום, אבל השתחררתי לבסוף. נשאלתי אם אני מכיר את הצעירה, אם הייתי איתה, אם אני נמצא באיזה מהסרטונים שצולמו או אם יש DNA שלי עליה". הוא הוסיף: "הכרתי שניים מהעצורים עוד מהארץ, ואת השאר הכרתי במלון. קפצו עלינו כי אחד העצורים שהיה בחדר עם שני החברים שאיתם הגעתי הביא את השוטרים לחדר שלי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חדר המלון שבו אירע האונס לפי החשד
מומלצים