שתף קטע נבחר

תיעוד: ישראלית בבוסטון רודפת ותופסת גבר שהטריד אותה מינית

איה פולנסקי יצאה לריצה שגרתית במהלכה גבר אלמוני התפרץ לעברה, חשף את איבר מינו וניסה להימלט. היא הצליחה לתפוס אותו אך הוא ברח לאחר שאיש לא נענה לבקשותיה לעזרה: "אנשים ראו ולא עשו כלום, יכולתי להיאנס"

איה פולנסקי בת ה-33, מאמנת כושר ישראלית המתגוררת בבוסטון, יצאה לריצה שגרתית שבמהלכה נקלעה לסיטואציה חריגה כשגבר שרץ מולה חשף את עצמו בפניה והחל לברוח.

 

 

פולנסקי ההמומה לא נרתעה, רדפה אחריו והצליחה להשיגו תוך שהיא אוחזת בידו וקוראת לאנשים שחלפו על פניה להזעיק את המשטרה.

 

"ראיתי מולי בחור מפשיל את מכנסיו. בהתחלה לא התייחסתי יותר מדי. כשתקרבתי אליו תוך כדי ריצה, הוא הוריד את מכנסיו בשנית ופשוט שלף את איבר מינו", אמרה.

 

היא סיפרה כי הצליחה להשיג את הגבר ודרשה בשמו כמה פעמים, אך הוא התעלם ממנה, אז אחזה בידו  והצמידה אותו לקרקע בניסיון למנוע ממנו להימלט. מצלמות אבטחה שהוצבו במקום תיעדו את המרדף אך לא את העימות בין השניים. "לא רחוק ממני רצה בחורה נוספת, אבל הוא בחר בי. לרוע מזלו, הוא בחר לא נכון. הוא היה מבועת כשתפסתי אותו", הוסיפה.

איה פולנסקי (צילום: WBZ CBS Boston)
"הוא היה מבועת כשתפסתי אותו". איה פולנסקי(צילום: WBZ CBS Boston)
 

ישראלית יוצאת צבא מתעמתת עם גבר שחשף עצמו מולה (צילום: WBZ Boston)
לא נרתעה מהסיטואציה. תיעוד ממצלמות האבטחה(צילום: WBZ Boston)

בזמן שהחזיקה בו הפצירה בלפחות ארבעה עוברי אורח שהיו עדים לסיטואציה להתקשר למשטרה, אך אלו לא נענו לבקשותיה ופשוט המשיכו בדרכם. כשהבינה שאין בכוונתו של איש לסייע לה, ניסתה לחייג בעצמה למשטרה, אז הצליח הגבר להשתחרר מאחיזתה ולברוח מהמקום.

 

פולנסקי ציינה כי הייתה מאוכזבת מאוד מהאדישות שהפגינו עוברי האורח כלפי הסיטואציה, שהייתה עשויה להסתיים באופן אחר: "הם ראו הכל, שמעו אותי קוראת לעזרה ופשוט לא עשו כלום. הייתי יכולה להיאנס".

 

היא הוסיפה כי הגבר שחשף עצמו נראה בבירור במצלמות והביעה תקווה שייתפס, תוך שהיא מבהירה כי היא אינה מפחדת להתעמת עימו.

 

משטרת מסצ'וסטס עדיין מחפשת אחר החשוד.

 

  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: WBZ CBS Boston
איה פולנסקי
צילום: WBZ CBS Boston
מומלצים