שתף קטע נבחר

בשל הוראה של הליכוד: השר אוחנה ביטל ריאיון

ראש הממשלה הורה לשרים ולח"כים בליכוד לא להתראיין בסוף השבוע, וכמה מהם שכבר תיאמו ריאיונות באירועים כגון "שבתרבות" - נאלצו לבטלם ברגע האחרון. אחד מהם היה שר המשפטים אמיר אוחנה שלא קיבל אישור ממטה הליכוד להתראיין

ראש הממשלה בנימין נתניהו הורה בסוף השבוע לחברי הכנסת בליכוד לשמור על משמעת קמפיין ובמטה הליכוד הורו להם שלא להתראיין. התוצאה: כמה מהם שתיאמו ראיונות לאירועים כגון "שבתרבות" ללא אישור המטה נאלצו לבטל ברגע האחרון את השתתפותם.

 

כל העדכונים על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

 

חגיגה עצמאות ארה
ריאיונות ישובצו רק על ידי מטה הליכוד. נתניהו(צילום: מארק ישראל סלם)

 

כך למשל, בוטלה השתתפותו של שר המשפטים אמיר אוחנה בשבתרבות ברמת השרון. על רקע פיטורי מנכ"לית משרד המשפטים אמי פלמור - הוחלט ברגע האחרון שלא לאפשר לו להתראיין. גם ח"כ שרן השכל ביטלה ריאיון ביהוד.

 

באירועים השתתפו גם מרואיינים נוספים - בהם פוליטיקאים ממפלגות אחרות.  באירוע שבו הייתה אמורה השכל לקחת חלק השתתפה גם ח"כ אורלי פרומן (כחול לבן), שגם תקפה את הליכוד על התנהלותו בעניין ריאיונות: "לא שומעים את כחול לבן? הרי אני פה בזמן ששרן השכל היא זו שביטלה השתתפות כאן הבוקר בגלל סתימת הפיות של הליכוד".


ישיבת ממשלה (צילום: אוהד צויגנברג)
הריאיון בוטל ברגע האחרון. אוחנה(צילום: אוהד צויגנברג)

 

פורמן הוסיפה: "בניגוד אליהם, אצלנו אין סתימת פיות - זו הדמוקטטורה של שלטון נתניהו והיא חייבת להסתיים. כחול לבן היא האלטרנטיבה השלטונית היחידה והבחירות הקרובות הן בין ממשלת החסינות של נתניהו לממשלת כחול לבן בראשות בני גנץ".

  

משמעת הקמפיין עליה דיבר נתניהו בתחילת השבוע כוללת שיבוץ ראיונות של ח"כים ושרים רק על ידי מטה הליכוד, שגם מתדרך את המרואיינים לפני כל הופעה בתקשורת לצורך "יישור קו" עם המסרים של הקמפיין.

 

מהליכוד לא נמסרה תגובה.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: הדס פרוש / פלאש90, יואב דודקביץ'
אוחנה ונתניהו
צילום: הדס פרוש / פלאש90, יואב דודקביץ'
מומלצים