שתף קטע נבחר

האפליקציה שתייצר לכם חתימה לתמונות

להוסיף חותמת אישית לתמונות שלכם, לנהל הורות משותפת עם הגרוש/ה בעזרת הסמארטפון, ללמוד סינית ועוד. סקירת אפליקציות

Familist: אפליקציה להורות משותפת  

Familist היא אפליקציה שהושקה על ידי עורכי הדין יהונתן קניר ומילי אינדיג וכן רואה חשבון ענת אשד גלזר, עבור הורים גרושים. המטרה היא לאפשר לבני הזוג לשעבר להמשיך ולתפקד כהורים מול ילדיהם, ולשתף פעולה בגידולם ובטיפול בהם, תוך יצירת חיכוך מינימלי ביניהם. האפליקציה עלתה לאחרונה לאוויר ובימים אלה 50 זוגות גרושים כבר משתתפים בפיילוט בישראל. בהמשך צפוי פיילוט גם בבריטניה ובצרפת.

 

סקירת אפליקציות (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

האפליקציה מאפשרת להורים לתאם ביניהם את ניהול התקציב הקשור בטיפול בילדים, ארגון היומן, הסידורים, החופשות, החלפת הימים ולוח הזמנים - הכל באמצעות היישום, מבלי להגיע לוויכוחים מיותרים ומבלי להעביר מסרים דרך הילדים. כל ענייני הניהול מוצגים תוך שמירה על שקיפות מלאה: כל פעולה שמבצע אחד ההורים מקפיצה התראה המיידעת מיידית את ההורה השני.

 

הניהול הכספי מאפשר להזין חשבוניות ולהתקזז על פי הכללים שנקבעו בהסכם הגירושים.

 

אנדרואיד

אייפון
 

Photo Watermark‏: עיצוב "סימן מים" לתמונות

אם אתם צלמים חובבים או מקצועיים, המפיצים תמונות דרך אפליקציות התקשורת או הרשתות החברתיות, היישום הזה מאפשר לכם להוסיף לכל תמונה "חותמת אישית" מעוצבת ("סימן מים"), כדי שכולם יידעו מי צילם אותה וגם לא יוכלו לעשות בה שימוש.

 

סקירת אפליקציות ()

 

אפשר לבחור גופן, צבע ואפקטים שונים, וכן אחד מתוך מאות הסטיקרים הכלולים באפליקציה, לתת להם נופך אישי ולהתאימם לצורכיכם בעזרת כלי העריכה הגרפיים. ניתן להזיז, לסובב ולשנות את השקיפות לפי יד הדמיון הטובה עליכם.

 

בהמשך תוכלו לבחור ליישם את החותמת האישית שלכם בכל תמונה שתבחרו ממאגר התמונות, או כזאת שתצלמו ישירות מהיישום. לאחר שתמקמו את סימן המים על התמונה תוכלו להפיץ אותה ישירות לאינסטגרם, לפייסבוק או באמצעות המייל.

 

אנדרואיד

 

Waze: מחיר האגרה

אפליקציית הניווט הפופולרית משתדרגת: מעתה, לא רק חישוב זמנים עד ליעד, אלא גם הצגת מחיר השימוש הצפוי במעבר בכביש אגרה.

 

אנדרואיד

אייפון

 

סקירת אפליקציות ()

 

Charecter Trainer Chinese: סינית דבר אליי

דרך קלה ללמוד, לכתוב ולשנן את הסימנים החשובים בשפה הסינית, כולל צורת ההגייה הנכונה. לאחר שתצברו אוצר מילים וסימנים תוכלו לחזור ולתרגל באמצעות היישום. מחיר: 3 דולרים.

 

אנדרואיד

אייפון

 

Soul Artists: אמני נשמה

מוזיקאים, די-ג'ייים, קוסמים, קומיקאים, רקדנים, אמני קרקס ועוד, מוזמנים להציע שירותי הופעות בפני קהל רחב מרחבי העולם. הקהל המעוניין יכול לאתר באפליקציה אמן המתאים לו, ולסגור הופעה ישירות מהאפליקציה.

 

אנדרואיד

אייפון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
הורים גרושים? האפליקציה הזאת בשבילכם
צילום: shutterstock
מומלצים