שתף קטע נבחר

ברק סייר בתל אביב: "גם לך יש שרצים"

ראשי המחנה הדמוקרטי הגיעו לסיור בגן מאיר במרכז תל אביב, והתקבלו ברגשות מעורבים. ברק נקלע לשיח חריף עם אם שהייתה במקום: "אתה רק מלכלך על ביבי"

 

 

העומדים בראש המחנה הדמוקרטי, ניצן הורוביץ, סתיו שפיר ואהוד ברק, הגיעו אחר הצהריים (יום ג') לסיור בחירות בגן מאיר בתל אביב, הנחשב לאחד ממעוזי השמאל בעיר. השלושה הגיעו במזג אוויר חם מאוד לפגוש את המבקרים, שלא התעניינו במיוחד במערכת הבחירות הקרובה.

 

כל העדכונים על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

 

אהוד ברק, סתיו שפיר וניצן הורוביץ בסיור של מפלגת
(צילום: ישראל דמוקרטית)
 

 אהוד ברק, סתיו שפיר וניצן הורוביץ בסיור של מפלגת
(צילום: יובל קרני)
 

 אהוד ברק, סתיו שפיר וניצן הורוביץ בסיור של מפלגת
(צילום: יובל קרני)

ברק התקבל ברגשות מעורבים במקום, ובעוד שכמה מבקרים לחצו את ידו, ביקשו להצטלם איתו וגם שוחחו איתו על סיכויי השמאל לנצח בבחירות, הוא נקלע גם לשיחה חריפה.

 

"אתה רק לא ביבי, אתה כל הזמן מלכלך עליו", הטיחה בו אם שהגיעה עם תינוקה. ברק השיב: "אני לא מלכלך עליו, אבל הוא לא יכול להיות מעל החוק".


 

האם המשיכה: "גם לך יש כל מיני שרצים שאתה לא רוצה לספר לנו מאיפה הם". ברק ענה: "לא נכון", והאם הוסיפה: "על מה ולמה קיבלת את הכסף על המחקר, ועל אפשטיין". ברק החליט לבסוף לנטוש את השיחה באמצע.

 

ברק, הורוביץ ושפיר ביקרו בשלושה מתחמים בגן, והשיחות שניהלו בהמשך היו ידידותיות יותר. הם הגיעו למתחם הכושר, למתחם הילדים וכן למרכז הגאה של הקהילה הלהט"בית, בו נפגשו עם צעירים מהקהילה. השלושה גם שתו בירה בבית הקפה בגן. עם זאת לא נרשמה התלהבות רבה בקרב הנוכחים, ולא נרשמה נוכחות גדולה בקרב הפעילים והתומכים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל קרני
ברק והורוביץ לוגמים בירה
צילום: יובל קרני
מומלצים