שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רני רהב הודיע: עוזב את התוכנית עם שרון גל

  כמה חודשים לאחר שעלתה לאוויר, הודיע רני רהב כי הוא עוזב את התוכנית "שרון ורני בע"מ" ברשת. "ברצוני להודיע על בקשתי שלא לשוב לתוכנית", כתב למנכ"ל הערוץ יוסי ורשבסקי. המועמדת המובילה להחליף את רהב היא מרגלית צנעני

  אחרי קצת יותר מארבעה חודשים: איש יחסי הציבור רני רהב הודיע כי הוא עוזב את תוכנית הטלוויזיה "שרון ורני בע"מ" שמשודרת ברשת.

   

  רהב שלח מכתב למנכ"ל הערוץ יוסי ורשבסקי ובו כתב "כידוע לי ועל פי הסיכום ביננו בחודש אוקטובר התוכנית שרון ורני בע"מ תצא לפגרה. ברצוני להודיע על בקשתי שלא לשוב לתוכנית ב-1 בנובמבר", כתב והוסיף, "אמשיך באהבה להוביל עם שרון את התוכנית עד ראש השנה. אודה לך מליבי באם תאפשר לשרון גל להמשיך בתוכנית יחד עם מנחה  (אישה) במקומי".

   

  שרון גל ורני רהב (צילום: ינאי יחיאל)
  נפרדים. שרון גל ורני רהב(צילום: ינאי יחיאל)

   

  רהב המשיך והודה לוורשבסקי: "תודה גדולה על ההזדמנות שנתת לי להוביל תוכנית קצת שונה בטלוויזיה הישראלית". בתקופה הקצרה שבה הגיש רהב לצידו של העיתונאי שרון גל את התוכנית, השניים ריאיינו את רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו ואת ראש הממשלה בעצמו, בנימין נתניהו.

   

  רהב יצא בשבועות האחרונים לחופשה שתוכננה מראש, בשבוע שעבר חזר לכסא המגיש, וכאמור הודיע כי יעזוב באוקטובר. מי שהחליפה אותו בזמן החופשה היתה הזמרת מרגלית צנעני, שמועמדת להחליפו גם כעת.

   

  רני רהב מכתב התפטרות (צילום מסך)
  מכתב ההתפטרות של רהב(צילום מסך)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום מסך
  נפרדים. רני רהב ושרון גל
  צילום מסך
  לאתר ההטבות
  מומלצים