שתף קטע נבחר

10 ימי מאסר לזקנה שהאכילה חתולי רחוב

העיר גרפילד הייטס באוהיו סוערת: ננסי בת ה-79 נענשה בעשרה ימי מאסר, בגלל שהמשיכה להאכיל את חתולי הרחוב למרות תלונות השכנים. "אני אוהבת חתולים, הם עוזרים לי. בעלי מת ואני בודדה", אמרה להגנתה

אישה בת 79 תרצה עשרה ימי מאסר בגלל שהאכילה את חתולי הרחוב בשכונת מגוריה באוהיו.

 

עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

 

משנת 2015 מתלוננים השכנים של ננסי סגולה על החתולים המשוטטים שמתקבצים ליד הבית שלה. לפי ננסי החתולים היו של שכן שעזב את השכונה.

החוק בעיר שבו גרה ננסי, גרפילד הייטס בפרברי קליבלנד, אוסר להאכיל חתולים משוטטים. ננסי זומנה למשטרה ארבע פעמים בארבע השנים האחרונות, בעקבות התלונות של השכנים למשטרה, אך מעולם לא נעצרה.

אילוס אילוסטרציה אישה מאכילה חתולים משוטטים חתולי רחוב (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
בשימוע בשבוע שעבר הודתה ננסי שלא הפסיקה להאכיל את חתולי הרחוב. "אני אוהבת חתולים", אמרה בראיון לפוקס אחרי ששמעה על העונש שנגזר עליה. היא תתחיל את עונש המאסר שלה ב-11 באוגוסט.

 

"יש בין שישה לשמונה חתולים בוגרים ועכשיו מגיעים גם חתלתולים", היא אמרה על החיות שהיא מאכילה. "אני מתגעגעת לחתלתולים שלי. הם מתו. בעלי מת. אני בודדה. החתולים והחתלתולים שנמצאים שם בחוץ עוזרים לי. הם ממשיכים לבוא אליי הביתה. אני מרגישה רע כל כך אז אני נותנת להם משהו לאכול". סגולה סיפרה שעד כה היא נקנסה ביותר מאלפיים דולר על האכלת החתולים.

אילוס אילוסטרציה אישה מאכילה חתולים משוטטים חתולי רחוב (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

בראיון לטלוויזיה האמריקנית אמר דייב, בנה של ננסי: "אני לא האמנתי למה שאמא אמרה לי – היא תיכנס לעשרה ימים לכלא המחוזי. אני לא האמנתי לזה. אני

בטוח שאנשים יודעים על הדברים שקורים בכלא הזה. הם הולכים לשלוח לשם את האמא בת ה-79 שלי?".

 

לפי רשת BBC עדיין יש סיכוי שננסי לא תישלח לכלא. ב-BBC דווח שהשופטת בבית המשפט בגרפילד הייטס שוקלת לערוך דיון נוסף בעניינה של ננסי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
האכילה חתולי רחוב - ונשלחה למאסר
צילום: shutterstock
מומלצים