שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ריקול כפול: טויוטה פרואייס וג'יפ קומפאס למוסך
  המסחרית של טויוטה ורכב הפנאי של ג'יפ מוזמנים למוסכים המורשים. במקרה הראשון מדובר בחגורת בטיחות שעלולה להנתק, במקרה השני - עדכון תוכנה

  חברת יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, מזמינה 209 בעלי דגם פרואייס למוסכיה המורשים. לדברי היבואנית, בכלי הרכב שיוצרו בין אוקטובר 2016 לפברואר 2019 עלולה חגורת הבטיחות במושב הנוסע שלצד הנהג להנתק בעת בלימה חזקה, ובכך להגדיל את הסיכון לפגיעה. בעלי הרכב יוזמנו לצורך החלפת אבזם החגורה, פעולה הצפויה לארוך כשעה אחת. בעלי כלי הרכב שיוזמנו למוסך צפויים לקבל לביתם הודעה אישית. באתר החברה ניתן יהיה לבדוק איזה מכלי הרכב מדגם זה כלולים בקריאה לתיקון.

   

  ג'יפ קומפאס (צילום: ניר בן זקן)
  (צילום: ניר בן זקן)
   

  -----------------------------

   

  יבואנית הרכב סמל"ת המשווקת בישראל את מותג ג'יפ, תזמין 104 בעלי דגם קומפאס "לצורך בדיקה ועדכון תכנת מחשב בקרת המרכב BCM". לדברי היבואנית, פעולת העדכון תתבצע במשך כשעה וכל בעלי כלי הרכב המעורבים צפויים לקבל הזמנה בדואר. בעלי קומפאס המעוניינים לוודא אם גם הם צפויים לקבל הזמנה, יכולים לבדוק זאת באתר החברה או במוקד שירות הלקוחות בטלפון שמספרו 3593*.

   

   

  תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה, כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים