שתף קטע נבחר

יאיר נתניהו האשים את אדלשטיין ב"פוטש" - ומחק את הציוץ

בנו של ראש הממשלה השתלח בחשבון הטוויטר ביו"ר הכנסת וטען כי הוא מתכנן יחד עם יו"ר ישראל ביתנו "פוטש" שנועד להדיח את אביו מראשות הליכוד. לאחר כמה דקות מחק את הציוץ מהרשת. אדלשטיין: "נתניהו הוא המועמד היחיד של הליכוד לראשות הממשלה"

הציוץ שנמחק: יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, האשים אתמול (שבת) בחשבון הטוויטר שלו את יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין בניסיון הפיכה ("פוטש") שהוא מתכנן לכאורה עם יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן - וכעבור כמה דקות מחק את הציוץ.  

חצי חצי יאיר נתניהו ו יולי אדלשטיין (צילום: יריב כץ  , אינסטגרם)
יולי אדלשטיין ויאיר נתניהו(צילום: יריב כץ , אינסטגרם)
 

יו
"חשף בטעות את התוכנית". אביגדור ליברמן(צילום: מוטי קמחי)

הדברים נכתבו לאחר ראיון של יו"ר ישראל ביתנו בתוכנית "פגוש את העיתונות" ושם הבהיר כי אם נתניהו לא יוכל להרכיב ממשלה שוב, הוא יפנה לליכוד שיעמיד מועמד אחר במקומו, תוך שהוא מעלה את שמו של אדלשטין כאופציה אפשרית.

 

בתגובה לדברים כתב יאיר נתניהו בחשבון הטוויטר שלו: "אוקיי, אז ליברמן חשף הרגע בטעות בשידור חי את הפוטש שתכנן עם יולי אדלשטיין. ואומרים שאני לא יודע לשמור על הפה שלי". כמה דקות לאחר מכן מחק את הציוץ מאוחר יותר הגיב: "אולי תפסיקו סוף סוף עם השטות הזאת שכל מה שאני כותב מוכתב מאבא שלי. אני בנאדם מבוגר וכותב בעצמי באייפון שלי מה שעולה לי בראש באותו רגע. את אבא שלי אני רואה בערך פעם בשבוע".

 

אדלשטיין הגיב על הדברים שאמר ליברמן: "נתניהו הוא המועמד היחיד של הליכוד לראשות הממשלה הבאה. שרבוב שמותיהם של בכירים בליכוד כמחליפים לנתניהו, אינו אלא נסיון נוסף ובלתי פוסק לעשות דה לגיטימציה למנהיג הליכוד הנבחר. לא ניתן לאיש לפגוע באחדות הליכוד".

פורסם לראשונה 03/08/2019 23:12

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יריב כץ  , אינסטגרם
יולי אדלשטיין ויאיר נתניהו
צילום: יריב כץ , אינסטגרם
מומלצים