שתף קטע נבחר

תקלות נרחבות בפייסבוק מדווחות בעולם ובישראל

האם הרשת החברתית קורסת? הודעות גולשים זועמות מציפות את הרשת ברחבי העולם: לא מצליחים להעלות פוסטים, להגיב ובעיקר נחסמים בכניסה לרשת

תקלות נרחבות בפייסבוק ובשירותי אינסטגרם, וואטסאפ ופייסבוק מסנג'ר מדווחות בשעה האחרונה בעולם. משתמשים מדווחים על הודעת שגיאה error code 2 בכניסה לרשת החברתית. אתר המעקב העצמאי Down Detector מדווח על זינוק זהה במספר התקלות בכל ארבע הרשתות גם יחד. 36 אחוזים מהמשתמשים דיווחו על בעיות בתחום התמונות ו-35 אחוזים על בעיות כלליות בגישה לשירותים. גם בישראל מתגלות תקלות ברגעים אלה, כולל מניעת כניסה לאפליקציית פייסבוק.

 

פייסבוק (צילום: Shutterstock)
תקלות בפייסבוק(צילום: Shutterstock)

 

משתמשים מדווחים באתר על הודעות מוזרות שמתקבלות בעקבות ניסיונות להעלות פוסטים, על מניעת האפשרות להגיב על פוסטים, על היעלמות ליייקים מייד לאחר שהועלו, ושוב ושוב על מניעת האפשרות להיכנס לפייסבוק. אחד המשתמשים כתב באתר: "מעניין – נסו לכתוב על התקלה בפייסבוק – הם לא יתנו לכם". משתמשים זועמים מציפים ברגעים אלה את ההאשטג FacebookDown#.

בשלב זה לא ברור מה גרם לליקוי, ומתי יתוקן. מחברת פייסבוק נמסר: "אנחנו מודעים לכך שחלק מהאנשים נתקלים בבעיות בגישה למשפחת האפליקציות של פייסבוק. אנחנו פועלים כי להשיב את המצב לקדמותו מהר ככל האפשר".  


פורסם לראשונה 04/08/2019 18:06

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: Shutterstock
תקלות בפייסבוק
צילום: Shutterstock
מומלצים