שתף קטע נבחר

ביחד עם ייל: תו תקן לבית ספר למנהל עסקים בעברית

דיקן בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית אמר: "זהו צעד חשוב נוסף בתהליך הבינאום של בית הספר בירושלים"

AACSB - הארגון הבינלאומי של בתי הספר מנהל עסקים בעולם - הודיע כי האוניברסיטה העברית היא בין המוסדות הבודדים בעולם הנושאים את תו התקן הבינלאומי של הארגון לאיכות ומצוינות. אוניברסיטאות נוספות שקיבלו את הסמכת הארגון: הארוורד, סטנפורד, ייל, ניו-יורק (NYU) המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) ועוד.

 

"ארגון AACSB מכיר במוסדות ששמו דגש על מצוינות בכל התחומים, כולל הוראה, מחקר, פיתוח תוכניות לימודים ולמידה של סטודנטים", נכתב בהודעה שפרסמה סטפני מ. בראיינט, קצינת ההסמכה הראשית של AACSB אינטרנשיונל. "אנו מברכים את האוניברסיטה העברית בירושלים ואת הדיקן צבי וינר על קבלת הסמכה זו, ומברכים את כל צוות בית הספר למנהל עסקים בירושלים - כולל המינהל, הפקולטה, הצוות והסטודנטים - על זכייתם בכבוד זה".

 

דיקן ביה
דיקן ביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, פרופ' צבי וינר(צילום: באדיבות שחר תמיר, האוניברסיטה העברית)

 

פרופ' וינר אמר: "אנו שמחים להיות חלק מקהילת AACSB ולתרום מהניסיון שלנו בחינוך לעסקים, בחדשנות וביזמות לאחרים ברשת בתי הספר למנהל עסקים הנהדרת הזאת. זהו צעד חשוב נוסף בתהליך הבינאום של בית הספר למנהל עסקים בירושלים ואנו מצפים לקבל את פני סטודנטים בינלאומיים רבים בשנים הבאות".

 

בראיינט כתבה עוד כי "השאיפה של האוניברסיטה העברית בירושלים להשיג את תוקף ההסמכה היא שיקוף אמיתי של המסירות שלהם - לא רק כלפי הסטודנטים שלהם, לרשת הבוגרים ולקהילה העסקית הגדולה יותר, אלא לתעשיית ההשכלה הגבוהה כולה".

 

לדבריה, "התלמידים של היום הם המנהיגים העסקיים של המחר, כשהצטרפות בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים לרשת בתי הספר לעסקים המוסמכים של AACSB תשפיע לטובה על המוסד שלהם, הן ברמה המקומית והן הרמה העולמית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: האוניברסיטה העברית
האוניברסיטה העברית
צילום: האוניברסיטה העברית
מומלצים