שתף קטע נבחר

בית האימוג'י שמעצבן את השכנים

עיצוב חסר-טעם אך לגיטימי של בית פרטי, או סכסוך שכנים שיצא משליטה? תלוי את מי שואלים. מה שבטוח - כולם עוצרים לצלם סלפי מול בית האימוג'י במנהטן ביץ'

אי-אפשר שלא לשים לב אליו: במנהטן ביץ', עיירה מנומנמת על קו החוף במחוז לוס אנג'לס שבקליפורניה, ניצב לו בית פרטי שמצליח להרגיז את כל השכנים. למה? מפני שבעלת הבית החליטה בוקר אחד לעצב מחדש את החלק החיצוני של הנכס שלה - צבעה אותו בגוון ורוד והוסיפה איורים של אימוג'ים. מהר מאוד החל הבית למשוך תשומת-לב בלתי רצויה: אנשים הגיעו במיוחד כדי לצלם תמונות סלפי מולו, מה שגורר לעיתים גם עומסי תנועה ברחוב.

 

בית האימוג'י (צילום מסך מאינסטגרם)
בית האימוג'י. מעוצב או מאיים?(צילום מסך מאינסטגרם)

 

זה כשלעצמו כבר נחשב מטרד עבור תושבי השכונה, אבל מתברר שמאחורי סיפור העיצוב של הבית יש עוד כמה פרטים חשובים שמטרידים את מנוחת השכנים. לטענתם, העיצוב כולו נועד על-מנת להפחיד ולאיים עליהם. לפני כחודשיים, קיבלה בעלת הבית קנס של 4,000 דולר, בעקבות העובדה שהיא נהגה להשכיר את דירתה לתקופות קצרות, באמצעות Airbnb. מתברר שבעיר הזאת, השכרה של נכסים לתקופות קצרות היא לא חוקית.

 

מי שדיווחה לפקחי העירייה, היא אחת השכנות. ימים ספורים לאחר קבלת הקנס, הבית המדובר נצבע ורוד ואויירו עליו האימוג'ים הענקיים - אחד בעל ריסים ענקיים, והשני - מסמל "לסתום את הפה". לטענת השכנה המדווחת, העיצוב החדש נעשה במטרה לאיים עליה ועל יתר השכנים. היא מספרת שבפגישה הראשונה עם בעלת הנכס היו לה ריסים מלאכותיים, וכי האימוג'י המושתק נועד כדי לסמן לה להפסיק להלשין לרשויות.

 

בינתיים, השכנים התלוננו שוב בפני מועצת העיר על העיצוב המחריד לטענתם, ועל העובדה שהשכנה שלהם משתמשת בנכס שלה כדי למטרות בריונות ואיומים. אבל מתברר שזה לא מספיק. בעלת הנכס טוענת כי בחרה בעיצוב משום שהוא כייפי ויצירתי, וקולע לטעמה הספציפי. ועם זה, אף-אחד לא ממש יכול להתווכח. הערעור כבר בדרך, אבל ספק אם יצליחו לשכנע את חברי המועצה.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום מסך מאינסטגרם
בית האימוג'י
צילום מסך מאינסטגרם
מומלצים