שתף קטע נבחר

ברק אחרי התאבדות אפשטיין: "הייתי מעדיף שהקשר בינינו לא היה נוצר"

יו"ר ישראל דמוקרטית הגיב על התאבדותו של עבריין המין והמיליארדר ג'פרי אפשטיין, שעמו עמד בקשרי ידידות ואף צולם מחוץ לביתו בניו יורק: "ביום הזה אני חושב קודם כל על הקורבנות, על הנשים שנושאות איתן את המחיר של הדברים המזעזעים שהוא עשה"

 

אהוד ברק ג'פרי אפשטיין (צילום: אבי מועלם, AP)
אהוד ברק וג'פרי אפשטיין(צילום: אבי מועלם, AP)

יו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק הגיב הערב (שבת) להתאבדותו של המיליארדר ועבריין המין ג'פרי אפשטיין. "הייתי מעדיף שהקשר בינינו לא היה נוצר", אמר בריאיון ל"מטה המרכזי". "לא רווח לי ולא לא רווח לי", אמר.

 

"אני חושב קודם כל ביום הזה יותר על הקורבנות, על הנשים שנושאות איתן את המחיר של הדברים המזעזעים שהוא עשה להן לאורך חייהן", הוסיף ברק - והמשיך: "מרגע שנחשפו הדבר החמורים מאוד בחודשים האחרונים - הקשר נותק מיד".

 

בחודש שעבר "דיילי מייל" הבריטי פרסם צילום שבו נראה ברק מסתיר את פניו בכניסה למסיבה בביתו של אפשטיין בניו יורק, שבה השתתפו גם נשים צעירות. האתר פירסם את תמונתו של ברק בכניסה לבניין בינואר 2016, לפי הנטען.

ג'פרי אפשטיין המיליארדר ו עבריין המין ()
ג'פרי אפשטיין

הפרסום הגיע לאחר שרק כמה ימים לפני כן התראיין ברק ל"דיילי ביסט" האמריקני והתייחס לקשריו עם המיליארדר, שהורשע בעבר בשידול קטינה לזנות ונעצר לאחרונה בחשד לניהול רשת לסחר בקטינות למטרות מין, וטען כי "מעולם לא השתתפתי במסיבה עמו, ומעולם לא נפגשתי איתו בחברת נשים או בנות צעירות".

 

בריאיון עבר סיפר ברק כי בינו לבין אפשטיין חיבר נשיא המדינה לשעבר, שמעון פרס, לפני כ-17 שנים. "זה היה באירוע שנכחו בו הרבה אנשים חשובים", אמר ברק, "כולל בני הזוג קלינטון ומאות נוספים". ברק אישר כי ביקר באי של אפשטיין פעם אחת, אך ציין: "זה היה למשך מספר שעות, ושנים לאחר הפרסומים על מסיבות סקס או אורגיות שהתקיימו שם. פגשתי שם אנשים מכובדים מאוד, ביניהם מדענים או זוכי פרס נובל". ברק ציין כי פגש את אפשטיין "יותר מעשר פעמים אך פחות מ-100".

 

ברק הוסיף כי פגש את אפשטיין גם באוניברסיטאות האמריקניות MIT והרווארד, במעבדות בהן הוא תמך פיננסית. "בכל האירועים האלו מעולם לא פגשתי נשים או נערות", טען. כשנשאל האם ייתכן שבעתיד יתפרסמו תמונות שלו מאירועים כאלו, השיב ברק כי "אין שום סיכוי".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי מועלם, AP
אהוד ברק וג'פרי אפשטיין
צילום: אבי מועלם, AP
מומלצים