שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  האפליקציה שמזהירה מפני תאונות דרכים

  מיזם ישראלי למניעת קטל בכבישים, להפיח חיים חדשים בתמונות הסטילס שלכם, מאגר מסלולי שטח לאופניים ועוד. סקירת אפליקציות

  Eyenet: מזהירה מפני תאונות  

  לאפליקציה הישראלית החדשה הזו מטרה יומרנית: להזהיר נהגים והולכי רגל מפני תאונות, עוד לפני שהסכנה נמצאת בטווח הראייה של שני הצדדים.

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  Eyenet מבוססת על ההנחה שהיא תהיה מותקנת הן אצל הנהגים והן אצל הולכי הרגל. כיוון שמיקומם משודר ללא הרף לשרתיה - בידיה נתוני התנועה

  של כל הצדדים, והיא יכולה לחזות בזמן אמיתי סכנה לתאונה, ולשגר התרעות קוליות וויזואליות על כך למשתמשים: הולכי רגל, רוכבי אופנים, רוכבי קורקינטים ונהגים. לאחר ההפעלה הראשונית היא תפעל ברקע, ואם תזהה סכנה תופעל התראה.

   

  בדף הבית של האפליקציה תוכלו לצפות בכל רגע במספר הולכי הרגל, הנהגים והרוכבים המחוברים אליה כבר בזמן אמת.


  מדובר, בינתיים, בהפעלה נסיונית. ברור, שכדי שתהיה אפקטיבית, תפוצתה של אפליקציה כזו חייבת להיות מקסימלית, מהירות התגובה של שרתיה תהיה דמיונית, והרשת הסלולרית תהיה יציבה וללא השהיות. ועוד לא דיברנו על סוגיית הפרטיות במעקב (גם אנונימי) אחרי משתמשים.


  אנדרואיד
  אייפון

   

  Enlight Pixaloop: להפוך תמונה סטטית לסרטון

  הקלישאה אומרת שתמונה שווה אלף מילים. אז תארו לעצמכם כמה תהיה שווה אם נהפוך אותה לאלמנט מונפש. חברת לייטריקס הירושלמית השיקה בימים אלה גרסת אנדרואיד לאפליקציה הקסומה שלה מהאייפון.

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  בצילום שבחרתם, סמנו חלק מסוים שאותו תבקשו "להחיות" ולהוסיף לו מגוון אפקטים עיצוביים, כמו תנועה לעננים או למים (אפשר לבחור גם את כיוון התנועה).

   

  האנימציה שתיצרו תוכננה להיראות טבעית בזכות אלגוריתם מיוחד. את התוצאה תוכלו לשמור במגוון פורמטים ורזולוציות, ובאורכי סרטון של 6 עד 138 שניות. העלות: 4 דולר לחודש, 20 דולר לשנה, או 60 דולר לכל החיים.

   

  אנדרואיד

  אייפון

   

  Trailforks‏: מסלולי שטח

  מאגר של מעל 50 אלף שבילים המותאמים לרכיבת שטח באופני הרים, שניתן להוריד לשימוש באופליין. רוכבים יכולים לנהל כאן יומני רכיבה ולהוסיף מידע לטובת עמיתיהם. אפשר גם ליצור תוכנית רכיבה באתר ולהציג אותה ביישום.

   

  אנדרואיד

  אייפון

   

  חשבונית ירוקה: בלי נייר

  בעלי עסקים מוזמנים לנהל מכאן את העסק שלהם: הנפקת חשבוניות, הצעות מחיר, ניהול הוצאות, סליקה והפקת מסמכים. כאן גם יוכלו לצפות בדוחות המסכמים את הנתונים, כולל צפייה בהישגי החודשים שעברו, החובות הפתוחים ועוד. החל מ-19 שקל לחודש.

   

  אנדרואיד

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  מקלדת GO: אימוג'י ו-60 שפות

  מקלדת וירטואלית המספקת תיקון אוטומטי לטקסט. תומכת ב-60 שפות ועשירה ביותר מ-800 אימוג'ים חינמיים המחולקים לקטגוריות. אפשר לבחור מבין כמה פריסות, כולל ייחודיות לטאבלטים, ולקשט את הרקע בתמונות משלכם.

   

  אנדרואיד

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים