שתף קטע נבחר

השכן שמצא את הנרצח בנתניה משחזר: "הכל היה מלא דם"

הראל רחמים, יו"ר ועד הבית בבניין שבו התגורר דוד אגייב, סיפר כי ירד אחרי שאחת הדיירות סיפרה שבנה ראה דם רב במעלית ובכניסה לבניין. "ראיתי אדם שוכב על פניו, ושלולית דם ענקית", נזכר רחמים

 

 

פחות מיממה אחרי הרצח של חלפן הכספים דוד אגייב בנתניה, משחזר היום (ב') יו"ר ועד הבית של הבניין שבו התגורר אגייב ושבו נרצח. "היה מפחיד. הכל מלא דם, כאילו שחטו פרה", סיפר הראל רחמים, שקיבל את הקריאה על אדם מחוסר הכרה השוכב בכניסה לבניין כשהוא מתבוסס בדמו.

 

רחמים מתגורר כבר שנים רבות בבניין, וחי בשכנות טובה עם הנרצח ועם שאר הדיירים. הוא שחזר את השתלשלות האירועים אמש: "מישהי מהדיירים בקומה החמישית צלצלה אליי ואמרה שהבן שלה וחזר מבוהל כי מישהו נפגע, שיש הרבה דם במעלית ובכניסה".

זירת הארוע בנתניה (צילום: עידו ארז)
אזור זירת הרצח בנתניה(צילום: עידו ארז)

הציינג', מקום עבודתו של דוד אגייב הנרצח חלפן הכספים בנתניה (צילום: עידו ארז)
מקום עבודתו של דוד אגייב בנתניה(צילום: עידו ארז)

הוא מיהר לרדת למטה עם בנו וסיפר: "למטה היו כתמים של דם. נזהרתי שלא לדרוך על הדם, גם במעלית וגם במדרגות. הסתכלתי למטה וראיתי אדם שוכב על הפנים שלו בתוך שלולית דם ענקית. חשבתי שאני מזהה מי זה, אבל לא הייתי בטוח. ראיתי עגלה של שוק ואני יודע שהשכן מסתובב עם העגלה הזאת. באתי לגעת בו והבן שלי צעק: 'אבא אל תיגע'. אמרתי לו שיצלצל מיד למשטרה".

 

רחמים מוסיף: "עמדתי ליד הגופה ואחרי כמה דקות הגיעה המשטרה. בגלל שהגופה הייתה על דלת הכניסה היא חסמה אותה והיה קשה לפתוח אותה מבלי לדחוף אותה. הצלחתי לפתוח פתח צר כדי שהשוטרים ייכנסו".

הראל רחמים שכנו של הנרצח חלפן הכספים בנתניה דוד אגייב (צילום: עידו ארז)
השכן, הראל רחמים(צילום: עידו ארז)
כפיר עטיה החשוד ברצח חלפן הכספים בנתניה ()
כפיר עטיה החשוד ברצח חלפן הכספים בנתניה

הוא סיפר כי עדכן את המשטרה בנוגע למקצועו של אגייב וכי נלקח למשטרה כדי להיחקר בנושא. על הנרצח אמר שהיה "אדם פשוט. אדם נחמד ועדין נפש".

 

באופן חריג, פרסמה מוקדם יותר המשטרה בקשה לעזרת הציבור בחיפושיה אחר כפיר עטיה, בן זוגה לשעבר של בת הקורבן, החשוד במעורבות ברצח. עטיה, בן 36 מנתניה. תיאורו: עיניו חומות, גובהו 1.75 מטר, שיערו שחור, מבנה גופו בינוני. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למוקד 100 של המשטרה או למשטרת מרחב שרון בטלפון 09-8864444.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
הראל רחמים
צילום: עידו ארז
מומלצים