שתף קטע נבחר

במהלך קטטה בין משפחות: הותקף בית רופא בגליל העליון

אלמונים יידו אבנים וזרקו פחי צבע לעבר ביתו של ד"ר חאיק מהכפר עילבון, שנאלץ להסתגר במשך כשעתיים עם אשתו ובתו: "התקפה אלימה בלי שום סיבה, יכול היה להיגמר באסון". המשטרה עצרה שני חשודים

הנזק שנגרם לרכוש בביתו של רופא ביישוב עילבון ()
נזק בביתו של ד"ר חאיק

אלמונים חיבלו אתמול בלילה (בין ראשון לשני) בביתו של רופא בכפר עילבון שבגליל העליון, יידו לעברו אבנים וזרקו פחי צבע. נזק נגרם לבית ולכלי רכב שחנו בסמוך אליו. במשטרה אמרו כי הדברים התרחשו במהלך קטטה בין שתי משפחות בכפר וכי עד כה נעצרו שני חשודים.

  

בני המשפחה, ד"ר וסאם חאיק, רעייתו ובתם סלמה, הסתגרו בבית בעת המתקפה האלימה כשעתיים. "הופתענו מאוד מהאלימות הזו שקרתה בלי שום סיבה", סיפר ד"ר חאיק, "אנחנו מוכרים בכפר ובכל האזור כאנשים מכובדים וטובים שלא פוגעים באף אדם. לצערי, יש אנשים שבחרו לפגוע בבית שלנו באמצע הלילה בזמן שאשתי ובתי הקטנה נמצאות בו איתי".

 

הנזק שנגרם לרכוש בביתו של רופא ביישוב עילבון ()
נזק גם לכלי רכב שחנו בסמוך לבית

ד"ר חאיק הוסיף כי יש למגר את תופעת האלימות: "היא פוגעת בכל אזרח, גם באנשים שחפים מפשע. עבר עלינו יום קשה ומזעזע. המקרה הזה יכול היה להסתיים באסון".

 

גם תושבים מהכפר גינו את המעשה. הם ציינו כי "הרופא ואשתו הם מהאנשים הכי טובים בכפר, הפגיעה בהם היא דבר חמור ביותר. צריך לעצור את האנשים שעומדים מאחורי ההתקפה הזו ולהעניש אותם. זה פשע לכל דבר".

 

במשטרה אמרו כי נעצרו שני חשודים במעורבות בקטטה וכי צפויים מעצרים נוספים בקרוב. אחד החשודים, תושב הכפר בן 27, הובא לבית המשפט להארכת מעצר.

 

"במהלך הקטטה נזרקו אבנים לעבר בית בכפר, הושלכו פחי צבע, נופצו שמשות של כלי רכב ונגרם נזק לבית ולכלי הרכב", נמסר מהמשטרה. "כוח משטרתי גדול הוזנק למקום ופיזר את ההמון. שני מעורבים משתי המשפחות בקטטה נעצרו והובאו לחקירה. משטרת ישראל אספה ממצאים בזירת האירוע, וכאמור, במסגרת חקירה זו צפויים מעצרים נוספים".


פורסם לראשונה 12/08/2019 22:44

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים