שתף קטע נבחר

ה-FBI פשט על "אי הפדופילים" של אפשטיין

סוכנים של הבולשת הפדרלית ושוטרים הגיעו לאי הפרטי של המיליארדר היהודי בקריביים יומיים אחרי שנמצא מת בתאו בכלא. הם תועדו יורדים מסירות ועורכים חיפוש באחוזה, אליה הביא לפי החשד נערות לצורכי מין

 

 

סוכנים של הבולשת הפדרלית בארה"ב (FBI) פשטו על "אי הפדופילים", האי הפרטי של ג'פרי אפשטיין בקריביים. כך דיווחו הלילה (ג') כלי תקשורת בארה"ב. לפי הדיווחים, הפשיטה נערכה כחלק מהחקירה שנמשכת גם אחרי התאבדותו.

 

עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

 

סוכנים ושוטרים תועדו יורדים מסירות במזח של סנט ג'יימס, חלק מאיי הבתולה, שאליו לפי החשד הביא אפשטיין נערות לצורכי מין. משם המשיכו הסוכנים בעגלות גולף. בהמשך, תועדו הסוכנים עורכים חיפוש בתוך האחוזה של המיליארדר היהודי באי.

FBI  ג'פרי אפשטיין פשיטה אי הפדופילים (צילום: NBC New York)
סוכנים עורכים חיפוש באחוזה של אפשטיין(צילום: NBC New York)

FBI  ג'פרי אפשטיין פשיטה אי הפדופילים (צילום: NBC New York)
(צילום: NBC New York)

הפשיטה התקיימה יומיים אחרי שהמיליארדר נמצא מת בתא הכלא בניו יורק. אחרי התאבדותו הביעו חלק מהמתלוננות נגדו כעס על כך שלא יועמד לדין. כעת הן מקוות שרשויות אכיפת החוק לפחות יבואו חשבון עם שותפיו לפשעים.

 

שלשום פרסם "ניו יורק טיימס" כי מבדיקת האירועים סביב התאבדותו של אפשטיין עולה כי רשויות הכלא שבו הוחזק אכן הפרו את הנהלים, כפי שנחשד תחילה. סוהר היה אמור לבדוק את מצבו של אפשטיין בתאו אחת ל-30 דקות, אבל בלילה שלפני התאבדותו – זה לא קרה.

 

עוד נודע כי בשבת בלילה הוא מצא עצמו לבדו בתא, אחרי ששותפו לתא הועבר למקום אחר. לפי "ניו יורק טיימס", למשרד המשפטים האמריקני הובטח שלאפשטיין יהיה כל העת שותף לתא. ההבטחה הזו לא קוימה.

בית של ג'פרי אפשטיין  (צילום: MCT)
האי של אפשטיין. לפי החשד, הביא לכאן נערות לצורכי מין(צילום: MCT)

ג'פרי אפשטיין המיליארדר ו עבריין המין ()
אפשטיין
 

מותו של אפשטיין, שאירע בכלא פדרלי מאובטח היטב, נתן את האות להפצת תיאוריות קונספירציה בארה"ב, במיוחד בהתחשב בכך שאפשטיין כבר עשה ניסיון התאבדות אחד, לפני שבועיים. בין השאר הועלו ברשת טענות לא מבוססות שמותו של אפשטיין לא נגרם מהתאבדות או שהמוות בכלל זויף. אם אפשטיין היה נשאר בחיים, משפטו עשוי היה לחשוף פרטים על מעלליהם של בכירים בעולם העסקים, סלבריטאים ואפילו נשיאים.

 

למיליארדר היו בעבר קשרים חבריים עם אישים בולטים, ביניהם הנשיא דונלד טראמפ, הנשיא לשעבר ביל קלינטון והנסיך הבריטי אנדרו. בנוסף, עלו תהיות וביקורות רבות על עסקת הטיעון שעליה חתם אפשטיין ב-2008, עסקה שבמסגרתה הודה בעבירות מין אך חמק מאישומים חמורים יותר מאלה שהוגשו נגדו בסופו של דבר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: MCT
האחוזה של אפשטיין באיי הבתולה
צילום: MCT
מומלצים