שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קובי מחט: "תלונת שווא, ניצול ציני של Me Too"
  השחקן והמגיש, שנחקר בחשד לעבירות מין, כתב בפייסבוק כי המתלוננת "בדתה את התלונה. אין כמה אמיתות. יש רק אמת אחת, והעובדות ייצאו לאור במהרה". הוא כינה את החודשים האחרונים "סיוט אמיתי, לי ולמשפחתי"

  קובי מחט מגיב בשמו לחקירתו באזהרה בחשד לעבירות מין: לאחר שאתמול זומן השחקן והמגיש למשטרת מרחב ירקון בתל אביב ונחקר באזהרה בעקבות תלונה של צעירה מאילת על עבירות שביצע בה לכאורה, הערב (יום ד') אומר מחט כי מדובר ב"תלונת שווא וניצול ציני של קמפיין Me Too. תפוח רקוב אחד, שעלול לגרום לבני אדם לאבד אמון במאות תלונות של נשים וגברים אשר סבלו וסובלים באמת מהטרדות מסוג זה".

  חתונה חן רוזנבלום (צילום: ענת מוסברג)
  קובי מחט(צילום: ענת מוסברג)

  התלונה הוגשה לפני שמונה חודשים, לאחר שמחט עצמו פנה למשטרה וביקש להרחיק את הצעירה בעקבות הטרדה לכאורה. במהלך חקירתה של הצעירה הוגשה תלונה מצידה, וזו נחקרת בימים אלה. "יום קשוח עובר על כוחותינו", כתב על כך מחט בפייסבוק. "בשנתיים האחרונות אני ומשפחתי נמצאים תחת מסכת הטרדות, איומים וניסיונות סחיטה קשים. בגין איומים אלה, אשר כללו איום בפגיעה פיזית באשתי, הגשתי לפני כשמונה חודשים תלונה למשטרה".

   

  לדברי מחט, "למשטרה הוגש באותו מעמד הארד-דיסק מלא בראיות מצולמות, כתובות ומוקלטות, המתעדות את העבירות המיוחסות לה ושאינן משתמעות לשני פנים. כמובן שמטעמי חשש לשיבוש חקירה לא אוכל לפרטן. בית המשפט הטיל על המטרידה צו הרחקה ושהייה במעצר בית.לצערי, כמה ימים אחרי הגשת התלונה מצידי החליטה הנאשמת לבדות תלונת שווא נגדי ולנצל ניצול ציני את הקמפיין החשוב ביותר בעשורינו, קמפין Me Too".

  "במשך כל החודשים האחרונים פנינו באמצעות עורך דיני למשטרה, ברצון לחשוף את החומרים המרשיעים שברשותי ולענות לכל השאלות, ואתמול אכן עשינו זאת. שיתפתי פעולה באופן מלא וזכיתי לחקירה הוגנת קשוחה ואנושית עד מאוד", הוסיף מחט. "לשמחתי, מבעוד מועד הזמנתי חופשה עם משפחתי המורחבת, אליה אני יוצא מחר וכולי תקווה שעד חזרתי המשטרה תמצה את החקירה ואת הדין ותביא לסיום תקופה של סיוט אמיתי, לי ולמשפחתי".

   

  "עד כדי כך בטוח אני בצדקתי שהגשתי תלונה בגין האיומים וההטרדות", הוסיף השחקן. "אדם בר דעת, שיודע שיש מאחוריו קופת שרצים, לא היה עושה כן. אין כמה אמיתות חברים. יש רק אחת. והעובדות ייצאו לאור במהרה".

   

  עו"ד אורנת קמרון, המייצגת את הצעירה, מסרה בתגובה: "נדמה שהשיטה שבה התוקף מנסה להקדים את הקורבן חוזרת על עצמה גם כאן ואין לי ספק כי תסתיים בכתב אישום נגדו. בידי מרשתי ובידי המשטרה ראיות המוכיחות כי החשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו ובשל מעמדו הציבורי התמהמה החקירה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים