שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעוד: עשרות פלסטינים ניסו להסתנן לישראל בדרך לים
  אוטובוס ובו 56 ילדים, נשים וגברים ניסה לחצות מחסום בעוטף ירושלים - ועוכב על ידי כוחות הביטחון. הפלסטינים היו כנראה בדרכם לאחד מחופי הים בארץ. מג"ב: "נמשיך לפעול למניעת הסתננויות שוהים בלתי חוקיים, שעלולים להיות מעורבים בפעילות פלילית ואף בטרור". צפו בתיעוד

   

   

  לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל וחיילי המשטרה הצבאית המוצבים במעבר א-זעים שבעוטף ירושלים עצרו היום (ה')  אוטובוס ובו 56 ילדים, נשים וגברים פלסטינים, חלקם מרמאללה, שניסו לעבור את המחסום מבלי שנשאו אישורי שהייה מתאימים. הנהג ונוסעי האוטובוס, שלפי הממצאים היו בדרכם לאחד מחופי הים בישראל, עוכבו במעבר. צפו בתיעוד. 

   אוטובוס ובו תושבי רמאללה נעצר בדרך לחוף בישראל (צילום: דוברות המשטרה)
  ככל הנראה, היו בדרך לחוף הים(צילום: דוברות המשטרה)
   

   אוטובוס ובו תושבי רמאללה נעצר בדרך לחוף בישראל (צילום: דוברות המשטרה)
  האוטובוס שנעצר ובו 56 פלסטינים(צילום: דוברות המשטרה)

   אוטובוס ובו תושבי רמאללה נעצר בדרך לחוף בישראל (צילום: דוברות המשטרה)
  תעודות הנוסעים(צילום: דוברות המשטרה)

   

  התפיסה התרחשה בין היתר הודות לפעולתם של לוחמי המעברים בגדוד ארז של חיל המשטרה הצבאית, שהבחינו באוטובוס הפרטי במחסום שעשה את דרכו לכיוון השטח ישראלי והעלה את חשדם. הם עצרו את כלי הרכב לבדיקה, והופתעו לגלות כי מדובר בפלסטינים, שכאמור, לא מורשים להיכנס לישראל.

   

  בחיפוש באוטובוס נמצאו פריטי לבוש וממצאים נוספים שמעלים חשד כי מדובר בקבוצה שרצתה להגיע לאחד מחופי הים בארץ. הנהג, ישראלי תושב צור באהר בשנות ה- 20 לחייו, ו-56 הנוסעים הפלסטינים עוכבו במעבר להמשך חקירה.

   

  במשמר הגבול עדים לניסיונות רבים של פלסטינים להסתנן לשטח ישראל למטרות שונות ומגוונות. ממג"ב נמסר כי "הלוחמים המוצבים במעברי עוטף ירושלים ימשיכו לפעול במקצועיות וביוזמה למניעת הסתננות של כאלה שאינם מורשים להיכנס לארץ, שוהים בלתי חוקים שעלולים להיות מעורבים בפעילות פלילית ולעיתים אף בטרור".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים