שתף קטע נבחר

מרצדס חושפת מיניוואן חשמלי - כאן בעוד שנה

יצרנית מכוניות היוקרה הגרמנית חושפת את ה-EQV, גרסה חשמלית למוביל הנוסעים V קלאס, עם אפשרות להסעה של עד שמונה נוסעים ל-405 ק"מ נקיים מזיהום. לישראל הוא יגיע במחצית השניה של שנה הבאה

מרצדס חושפת את ה-EQV, דגם חשמלי שני של היצרנית. הפעם מדובר ב-V קלאס שיכול להגדיר עצמו מעתה כמיניוואן חשמלי ראשון. לישראל הוא צפוי להגיע במחצית השניה של 2020.

 

 

ה-EQV מצויד במנוע חשמלי בהספק 204 כ"ס, עם הנעה קדמית. נתוני ביצועים טרם פורסמו, פרט למהירות מרבית שמוגבלת ל-160 קמ"ש בלבד. מצברי ליתיום-יון בקיבולת 90 קוט"ש ממוקמים ברצפה לטובת מרכז כובד נמוך, ומאפשרים טווח נסיעה של 405 ק"מ בין טעינות. עמדת טעינה ביתית מנוהלת תאפשר מילוי מצברים תוך כ-10 שעות, בעוד שעמדה מהירה תאפשר לטעון אותם מ-10% ל-80% בתוך כ-45 דקות.

 

מרצדס EQV ()

מרצדס EQV ()

המידות החיצוניות זהות ל-V קלאס אך הוא יוצע רק בשני אורכי מרכב - לונג (עם בסיס גלגלים של 320 ס"מ ואורך של 514 ס"מ) או אקסטרה לונג עם תוספת של 23 ס"מ לבסיס הגלגלים ולאורך. גרסת מרכב קצר לא תוצע. תא הנוסעים מאפשר הסעה של שישה עד שמונה נוסעים בהתאם לקונפיגורציה הנבחרת.

 

מרצדס EQV ()

עמדת הנהג דומה ל-V הרגיל עם מסך מגע בולט בגודל "10, אך בלוח המחוונים מחליף מד אנרגיה את מד הסל"ד. מבחוץ הוא נבדל בסבכה שונה ואטומה וחישוקי "18 ייחודיים בעיצוב בעל יעילות אווירודינמית עדיפה.

 

מרצדס EQV ()

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ynet רכב בפייסבוק
לוח winwin
מומלצים