שתף קטע נבחר

מפגש מיוחד: "בית הגלגלים" בבית הנשיא

חניכי ומדריכי קבוצה מהעמותה הפועלת למען בעלי מוגבלות נפגשו עם ריבלין, כחלק ממחנה הקיץ

חסמבה בבית הנשיא: נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין יצא היום (ה') למפגש קצר וחיבוק עם חניכי ומדריכי קבוצת "חסמבה" מהבית הצפוני של "בית הגלגלים", הנמצאת במהלך מחנה הקיץ השנתי שלה.

הנשיא ריבלין במפגש עם חניכי ומדריכי עמותת
הנשיא ריבלין במפגש עם חניכי ומדריכי עמותת "בית הגלגלים"

הנשיא ריבלין במפגש עם חניכי ומדריכי עמותת
"ברכות לאו״ם, שהשכיל להיעזר בחוכמתכם המסייעת לרבים כל כך באהבה"

עמותת "בית הגלגלים" פועלת למען ילדים, נוער ובוגרים עם מוגבלות פיזית, עוזרת להם להשתלב בחברה ומקיימת פעילויות בשישה בתים שהיא מפעילה ברחבי הארץ.

 

קבוצת "חסמבה" הגיעה יחד עם יו"ר בית הגלגלים, ד״ר פנינה שוורץ-שור - בתה של מייסדת העמותה, מרים שוורץ - שסיפרה לנשיא כי העמותה תהווה גוף מייעץ לאו"ם לאור פעילותה הענפה והמבורכת בארץ, שאליה נושאים עיניים מטפלים בתחום מכל רחבי העולם.

 

הנשיא בירך את החניכים והמדריכים ואמר להם כי עבורו כל מפגש עם אנשי הבית, חניכים ומדריכים כאחד, הוא רגע של נחת והשראה. "ברכות לכם עם ציון שנת הארבעים לפועלכם, וברכות לאו״ם, שהשכיל להיעזר בחוכמתכם המסייעת לרבים כל כך באהבה, בחמלה, מתוך כבוד והערכה לכל חניך ויכולותיו", אמר.

 

"בית הגלגלים" מארח חניכים מכל המגזרים, בהם בית בדרום לאוכלוסייה הבדואית ובית בצפון בוואדי ערה, בית נוסף מקיים פעילות ייחודית למגזר החרדי. החניכים מגיעים אל "בית הגלגלים" אחת לחודש לשבת מלאה ופעם אחת בחודש אחר הצהריים ללא לינה. בחודשי הקיץ יוצאת הקבוצה למחנה קיץ בן שבוע וכך הופך הבית לפעילות מלווה לחיי השגרה של החניכים. 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים