שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעוד מסניף שופרסל: פועל מתעלל בעובד חסר ישע
  פועל ברשת תועד כשהוא מתעלל בעובד בסניף גוש עציון. הוא זומן לשימוע לפני פיטורים והוגשה תלונה נגדו במשטרה. שופרסל: "דוחים כל גילוי אלימות"

   

  קושר את ידיו ומכה: תיעוד ההתעללות

  קושר את ידיו ומכה: תיעוד ההתעללות

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  פועל ברשת שופרסל תועד אתמול (יום ה') כשהוא מתעלל בעובד חסר ישע בסניף בגוש עציון. בסרטון, שהופץ ברשתות החברתיות, נראה הפועל קושר את ידיו של העובד עם ניילון נצמד ומכה בו באמצעות גליל הניילון הנצמד. באותה העת, דרש ממנו לחזור על המילים שאמר: "אתה מנהל חלב". העובד חזר אחריו, ולאחר מכן הוכה בעורף. הנהלת שופרסל זימנה את הפועל לשימוע לפני פיטורים והגישה נגדו תלונה במשטרה.

   

  בהמשך הסרטון הפועל מלמל כמה מילים בערבית, הכה בעורפו של העובד, ודרש ממנו אחר כך גם לחזור אחרי המילים שאמר בערבית. חסר הישע ביקש שיסירו את הניילון הנצמד מידיו: "תפתח חם לי", וכך הסתיים הסרטון. ברשתות החברתיות רבים התייחסו למקרה, ואף טענו כי מדובר בתקיפה ממניע לאומני.

  שופרסל עובד קשור השפלה ()
  ידי העובד נקשרו בניילון נצמד

  משופרסל נמסר בתגובה: "אנו דוחים בשאט נפש את הההתנהגות הנצפית בסרטון זה. נעשה כל שביכולתנו כדי שדברים שכאלו לא יישנו. אנו בשופרסל מאמינים בדו קיום אמיתי וכן, ודוחים כל גילוי של אלימות בין עובדים ובכלל. אנו מצויים בקשר עם העובד שנפגע באירוע ומלווים אותו ככל שיידרש".

   

  ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר בתגובה: "מדובר באירוע חמור ביותר שאם היה מתרחש באירופה היינו כולנו זועקים על אנטישמיות ובצדק. אנחנו לא נקבל בשום צורה הטרדות והתעללויות בעלי רקע לאומני, ואגב זה נכון לשני הצדדים. מאידך ראינו את תגובת שופרסל הדוחה את ההתנהגות ואת פנייתם למשטרת ישראל שתעצור את העומדים מאחורי המעשה. המועצה מברכת על תגובה זו של הרשת הפועלת בגוש שנים רבות וכולנו תקוה שהיא תמשיך לפעול באופן שימנע ממראות כאלה להופיע שוב במחוזותינו".

   

  מנכ"ל החברה לפיתוח גוש עציון, אהרוני נויבואר, אמר: "אני מזועזע מהסרטון שמופץ ברשת ובהתעללותם של עובדי שופרסל בעובד אחר חסר ישע. אני דורש מחברת שופרסל לפטר לאלתר את העובדים המתעללים ויתרה מזאת, לפצות את הנפגע. לא ניתן לאירוע כזה להישנות בשטחי מסחר שבבעלות החברה. אנו רואים זאת בחומרה רבה ודרשנו מהנהלת שופרסל את טיפולה המיידי".

   

  בכתבה זו שולב סרטון שהופץ ברשתות החברתיות. אם צילמתם או ידוע לכם מי צילם אותו, אנא צרו קשר במייל האדום .

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים