שתף קטע נבחר

האפליקציה שתסדר לכם את גלריית התמונות

לסדר את התמונות והסרטונים שלכם בעזרת יישום קל משקל, להשתמש בסמארטפון כעזר לשיפור השמיעה ולעצור את הסרטון ברגע שתפנו את המבט מהמסך. סקירת אפליקציות

Gallery Go: גלריית צילומים לייט  

אפליקציה קלילה מבית גוגל שמארגנת את מאגר התמונות בסמארטפון ביעילות ובמהירות. היא "שוקלת" 10 מגה בלבד (לעומת "גוגל פוטוס" ששוקלת פי שבעה), ועושה שימוש ב"למידה עצמית" בסידור התמונות.

 

סקירת אפליקציות ()

 

היישום עשוי להתאים במיוחד למשתמשים בעלי חבילת אינטרנט מוגבלת או למי שמתגוררים באזורים בעלי קליטה בעייתית, והוא עובד גם בלי חיבור אינטרנט פעיל.


התמונות יסודרו עבורכם אוטומטית בתיקיות לפי אנשים, תמונות סלפי, בעלי חיים, סרטונים וסרטים ועוד. כמובן שתוכלו להוסיף תיקיות משלכם. בהמשך תוכלו לאתר בקלות כל תמונה או סרטון של חברים או של קרובי משפחה, ולשתף בקלות. בזמן השיטוט באפליקציה תוכלו לצפות בגרסת תצוגה קלילה של הסרטונים.


ל-Gallery Go גם כלים ידידותיים לעריכה ולשיפור התמונות באופן ידני או אוטומטי.


אנדרואיד 

 

Sound Amplifier: שיפור האזנה לכבדי שמיעה

היישום הזה, גם הוא מבית גוגל, מיועד להקל על אנשים הסובלים מבעיות בשמיעה בהאזנה ובהבנה של הנאמר סביבם. הוא עושה שימוש במיקרופון של הסמארטפון או של האוזניות החוטיות, כדי לנקות את רעשי הסביבה מצד אחד - וכדי להגביר את התדרים הקשורים לדיבור מצד שני. כך יכול המשתמש להאזין לבן-שיחו גם באזור רועש כמו מסעדה, או ליהנות מהסאונד מהטלוויזיה מבלי להעלות את עוצמת הקול.

 

סקירת אפליקציות ()

 

שני מחוונים פשוטים מאפשרים להתאים אישית מיידית את אופן שיפור צליל הדיבור והפחתת הרעשים.

 

האפליקציה מותאמת לטלפונים המבוססים על אנדרואיד מגרסה 6 ומעלה, ועשויה לעזור גם לאנשים עם שמיעה רגילה המעוניינים להגביר את הריכוז וההבנה, למשל במהלך האזנה להרצאות.

 

אנדרואיד

 

Drink Water Reminder: שתו מים

חום יולי-אוגוסט כמעט מאחורינו, אבל שתיית מים חיונית במשך כל ימות השנה: האפליקציה הזו תחשב את כמות המים המומלצת עבורכם על פי מין, משקל וגובה, ולאחר מכן תזכיר לכם בקביעות לשתות עד שתעמדו במכסה הרצויה.

 

אנדרואיד

 

סקירת אפליקציות ()

 

FACE PAUSE: עצירה אוטומטית

צופים בסרט הסמארטפון דרך נטפליקס או יוטיוב? האפליקציה הזאת תגרום לו לעצור אוטומטית בכל פעם שתסובבו את הראש, ולהעבירו למצב "השהיה". איך היא יודעת? הסוד, כמובן, במצלמת הסלפי של המכשיר.

 

אנדרואיד

 

RUFF: טקסט פשוט

חזרה לפנקס הישן: היישום הפשוט והמהיר הזה מאפשר לכתוב טקסטים בסיסיים. הסטת האצבע ימינה תשמור את הטקסט. כמו כן תוכלו להעתיק לכאן טקסטים מה"לוח". האפליקציה יודעת גם לדווח על מספר התווים והמילים.

 

אנדרואיד

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האפליקציה שתסדר לכם את גלריית התמונות
מומלצים