שתף קטע נבחר

אזרח אריתריאה מואשם בניסיון אונס בחניון בתל אביב

עלי סאלח הכה בשעת לילה צעירה ברחוב הרכבת בעיר, גרר אותה לחניון סמוך, שבר את אפה וניסה לתקוף אותה מינית. הוא מואשם בניסיון אונס תוך גרימת חבלה

התנפל על צעירה ברחוב בתל אביב, הכה אותה בעוצמה, גרר אותה לחניון וניסה לאנוס אותה. כך מתואר בכתב אישום שהוגש היום (א') לבית המשפט המחוזי בעיר נגד אזרח זר מאריתריאה.

 

לפי כתב האישום, שהגישה פרקליטות מחוז תל אביב, הנאשם עלי סאלח הבחין לפני שבוע בשעה 1:51 בלילה ברחוב הרכבת בצעירה שהייתה בדרכה לביתה. סאלח פנה לצעירה ושאל: "האם את עובדת?", המתלוננת השיבה: "לא אדוני, תלך מפה" - והמשיכה בדרכה.

 

אילוסטרציה אלימות אונס תקיפה מינית (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

הנאשם הלך בעקבות הצעירה, היא מצדה אמרה לו "אדוני, תעזוב אותי או שאני אתקשר למשטרה". בתגובה לכך, סאלח התנפל על הצעירה, ניסה לבעול אותה בכוח, הלם באגרופו בפניה והפיל אותה לרצפה.

 

בכתב האישום צוין עוד כי בעת שהמתלוננת הייתה שרועה על הארץ, אחז הנאשם בחוזקה בידיה, משך בשערה וגרר אותה לחניון סמוך. המתלוננת התחננה בפני הנאשם שיניח לה, נאבקה בו בכל רוחה וניסתה ללא הצלחה להשתחרר מאחיזתו.

 

לאחר שסאלח הצליח לגרור את קורבנו לתוך החניון, הוא הטיח את ראשה בארץ, הלם שוב באגרופיו בפניה ובכל חלקי גופה, אחז בצווארה וניסה לאנוס אותה. הצעירה נאבקה בו ושבה והתחננה בפניו שיניח לה. לאחר שהנאשם לא הצליח לגבור על המתלוננת, הוא הותיר אותה שרועה על הארץ ונמלט מהמקום.

 

בעקבות מעשי הנאשם נגרמו לצעירה חבלות גופניות ונפשיות לרבות שבר באף. המשטרה אספרה ראיות בתיק, כולל ממצלמת אבטחה שבה נראה סאלח תוקף את הצעירה. בנוסף מצאה המשטרה בזירה גם כרטיס רב-קו על שם אחיו של הנאשם, שהוביל את החוקרים לבית הנאשם, לתפיסתו ותפיסת בגדיו.

 

סאלח קשר את עצמו בחקירתו לאירוע, הודה שהכה את הצעירה אבל טען שהיא עובדת בזנות, ששילם לה ושהיא התחרטה ולא השיבה את כספו.

 

הפרקליטות מייחסת לנאשם ניסיון אונס תוך גרימת חבלה. עו"ד ברכה פלוס-שוירמן מפרקליטות מחוז תל אביב ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים