שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גביע האתגר: שמונה מדליות לישראל
  התעמלות אמנותית: אשרם זכתה בשתיים מזהב ואחת מכסף, זליקמן בשלוש מארד וגם הנבחרת עלתה פעמיים על הפודיום
  יום נהדר למשלחת הישראלית בגביע האתגר בקלוז', רומניה. אחרי שזכתה אתמול במדליית זהב בתחרות הקרב-רב, לינוי אשרם הוסיפה למאזנה עוד שתי מדליות זהובות ואחת מכסף. ניקול זליקמן זכתה בשלוש מדליות ארד. שתי מדליות ארד גם לנבחרת.

   

  אשרם בת ה-20 השיגה בגמר תרגיל החישוק ציון של 23.4 נקודות שהביא לה את הזהב, כשאיתה על הפודיום עלתה גם זליקמן כדי לקבל את הארד עם 22.350 נקודות. את תמונת הפודיום השלימה קטרינה סלזנובה שקיבלה את הכסף עם 23.050 נקודות.

   

  לינוי אשרם בפעולה (צילום: אורן אהרוני)
  אשרם. כוכבת(צילום: אורן אהרוני)

   

  ניקול זליקמן בפעולה (צילום: אורן אהרוני)
  זליקמן. גם היא הייתה על הפודיום(צילום: אורן אהרוני)

  הזהב השני של אשרם הגיע בתרגיל הסרט, לאחר שקיבלה ציון של 22.250 נקודות, כשגם כאן זליקמן כיכבה עם המקום השלישי (20 נקודות). לצדן על הפודיום עמדה אלכסנדרה אגירוצ'לסי האיטלקייה עם 20.6 נקודות.

   

  באלות, אשרם הסתפקה במדליית הכסף עם 22.050 נקודות, כשאת הבכורה לקחה האוקראינית ולדה ניקולצ'נקו עם 22.450 נקודות. שלישית סיימה דניסה מאליטה
  הרומניה עם 21.5 נקודות. זליקמן הוסיפה לעצמה גם ארד שלישי בכדור (22.3 נקודות) ואילו אשרם דורגה בו רק רביעית (21.650 נקודות). גם נבחרת ההתעמלות של ישראל לא יצאה בידיים ריקות כשסיימה שלישית בתרגיל המשלב אלות וחישוקים עם 26.350 נקודות, וזכתה בארד גם בתרגיל הכדורים עם 25.250 נקודות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים