שתף קטע נבחר

שרה נתניהו: "אין כמעט לילה בלי טלפון אדום"

רעיית ראש הממשלה שיבחה את פועלו של בעלה בריאיון לאולפן הנייד של הליכוד, "רגב live בדרכים" של השרה מירי רגב שהגיע לבת ים. בין היתר, סיפרה כיצד דחפה לפתיחת נציגות רשמית של הונדורס בירושלים וגם חשפה מה הוביל לטבעונות

אשת ראש הממשלה שרה נתניהו התארחה הערב (יום ג') באולפן הנייד של הליכוד "רגב live בדרכים" ותיארה בין היתר כיצד דחפה לפתיחת נציגות רשמית של הונדורס בישראל. היא זכתה לקריאות עידוד "היידה שרה" ו"שרה אוהבים אותך", תוך ששיבחה את עבודתו של בעלה.  

   

 

"כשאני רואה את שגרת החיים של בעלי, את מסירות הנפש והדברים הגדולים שהוא עושה, אני פשוט נפעמת. בעשור האחרון אני לא זוכרת כמה לילות היו לו בלי טלפון אדום שהעיר אותו. הוא לא ישן כדי שנוכל לחיות פה בבטחה וזה נותן לי כוח", אמרה. היא התייחסה גם ליחס התקשורתי אליה ואל משפחתה וטענה כי הדבר "מתסכל וקשה. אני שואבת כוח מהילדים שלי ומבעלי".

שרה נתניהו אולפן  הליכוד TV מירי רגב בת ים (צילום: יריב כץ)
שיבחה את בעלה. שרה נתניהו(צילום: יריב כץ)


שרה נתניהו אולפן  הליכוד TV מירי רגב בת ים (צילום: יריב כץ)
שרה נתניהו יחד עם מירי רגב(צילום: יריב כץ)
 


שרה נתניהו אולפן  הליכוד TV מירי רגב בת ים (צילום: יריב כץ)
(צילום: יריב כץ)

נתניהו סיפרה על ביקור שערכה בגואטמלה יחד עם משלחת דיפלומטית של משרד החוץ ובמסגרתו נזרעו הזרעים שהובילו לפתיחת נציגות דיפלומטית רשמית של הונדורס בבירת ישראל: "קיימתי ביקור מדיני בגואטמלה שבמסגרתו השתתפתי במגוון טקסים, תרמנו תרופות מצילות חיים לילדים מקומיים ולקחנו חלק בהמון פעילויות. במסגרת הביקור הוזמנתי לארוחת צהריים על ידי נשיא גואטמלה ג'ימי מורלאס ורעייתו פטריסיה.

 

"בזמן הארוחה, ביקשתי מהנשיא שיעזור לנו להעביר את השגרירות של הונדורס לירושלים. באותו רגע מיד הוא התקשר לחברו נשיא הונדורס, חואן הרננדס, ואמר לו שהוא יושב איתי בארוחת צהריים ושהצעתי את המהלך. כך החל השיח בין המדינות, שיגיע לשיאו ביום ראשון הקרוב עם פתיחת הנציגות הדיפלומטית בירושלים".

 

טרם הגעתה לבת ים, התעכבה נתניהו בפקקים בדרכה מירושלים וזקפה זאת לכך ש "היום לכולם יש מכוניות", תוך שהיא רומזת במפורש למצב הכלכלי במדינה, וחיזקה את טענתה בריבוי הישראלים שטסים לחו"ל: "אין אף אחד היום שלא יכול לטוס לחו"ל. השמיים פתוחים לכל וזו מהפכה. כל אזרח יכול לטוס מתי שהוא רוצה".

 

נתניהו סיפרה גם על עבודתה והתנדבותה בסיוע למשפחות שכולות ולפצועי צה"ל: "בזמן המלחמה, נסעתי באופן ספונטני, בלי שביקשו ממני לבתי חולים בדרום, תחת ירי הטילים, וביקרתי פצועים ומשפחות שכולות. אמרתי להם בצורה הכי אחראית שהמלחמה היא בלית ברירה. אפשר לעזור יותר לחיילים בודדים. למדתי את זה מהבן שלי אבנר שעשה שנת שירות פה בבת ים".

 

בנוסף התייחסה גם לנושאים אישיים מבית ראש הממשלה, ועל המעבר שעשתה משפחתה לאורח חיים טבעוני: "יאיר טבעוני כבר שנים רבות, משהו שהתחיל בעקבות סבא שלו, אבא שלי שהעביר אותנו לטבעונות עוד בתקופה שזה לא היה הנושא הכי אופנתי. הוא עשה זאת מתוך חמלה לבעלי חיים והבנה כי מדובר בחיים בריאים יותר. אני זוכרת שאמא שלי קנתה קרפיון כדי לבשל אותו והשאירה אותו באמבטיה. אחרי שראתה אותי בוכה החזירה אותו לצרכניה".

 

נתניהו חתמה את דבריה בייחולים לניצחון הליכוד בבחירות ושיתפה בתמיכה הציבורית שלה היא ובעלה זוכים: "כולם אומרים לי שהם רוצים שביבי יישאר ראש הממשלה. אני רואה בכל מקום בעולם באיזו הערצה הוא מתקבל, מנהיגות מוכחת. הליכוד היא מפלגה אמיתית, תראו את כל שברי המפלגות מימין ומשמאל בעוד הליכוד נישאר יציב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים