שתף קטע נבחר

תיעוד: גונבים מכונית לעיני הבעלים

בני זוג שטיילו במדבר יהודה והשאירו בשטח את הג'יפ שלהם כדי לצאת למסלול רגלי, לא דמיינו כי זמן קצר לאחר מכן שלושה גברים יקשרו את כלי הרכב לרכבם, יגררו אותו - ויגנבו אותו. המשטרה חוקרת: "מעשה גניבה מכוער בלב שטח מבודד"

  

 

גניבה מתועדת בלב המדבר: סרטון שפורסם היום (ד') ברשתות החברתיות מגלה כיצד שלושה גברים גנבו ג'יפ באמצע מדבר יהודה, בצהריי היום, ולעיני הבעלים ההמומים. באירוע שהתרחש בחודש יוני, השאירו בני זוג שטיילו במדבר את הג'יפ שלהם בשטח ויצאו למסלול רגלי באזור בריכת הצפירה. זמן קצר לאחר מכן הם הבחינו בגנבים קושרים את כלי הרכב לרכבם, וגוררים אותו איתם לקול צעקותיהם - שלא הועילו. צפו בתיעוד.

 

 

רכבם של בני זוג נגנב לנגד עיניהם בבריכת צפירה שבמדבר יהודה ()
גניבת הג'יפ במדבר יהודה

רכבם של בני זוג נגנב לנגד עיניהם בבריכת צפירה שבמדבר יהודה ()

רכבם של בני זוג נגנב לנגד עיניהם בבריכת צפירה שבמדבר יהודה ()
 

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מיד עם קבלת התלונה מספר שעות לאחר מקרה הגניבה, נפתחה חקירה שעודנה מתנהלת. אנחנו נמשיך לבצע את כל הפעולות הנדרשות כדי למצות את הדין עם גנבים אלו, שביצעו מעשה גניבה מכוער בלב שטח מבודד עם גישה מוגבלת לכלי רכב.

 

"למותר לציין כי המאבק המתמשך בעברייני הרכוש הוביל לירידה דרמטית בשיעור גניבות הרכב בישראל, והמשטרה פועלת כל העת לסיכול גניבות, וכן ללכידתם והעמדתם לדין של פורצים וגנבי רכבים.

 

"אנחנו קוראים לציבור, בעת כל זיהוי של גניבה המתרחשת בזמן אמת, לדווח מיד למוקד 100 של המשטרה ובכך להגביר את הסיכוי לסיכול הגניבה בזמן אמת, כפי שהוכח פעמים רבות בעבר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים