שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פולקסווגן גולף חדשה. תוצג בקרוב, תגיע בעוד שנה

  היצרנית הגרמנית חושפת תמונה ראשונה של הגולף הבאה בניסויי נהיגה אחרונים. ההשקה הרשמית תיערך בעוד כחודשיים, לישראל היא תגיע רק בעוד כשנה

  פולקסווגן חושפת תמונה ראשונה של גולף חדשה, דור שמיני בשושלת אחת המכוניות הנמכרות בהיסטוריה - עם 35 מיליון יחידות מאז הושקה לראשונה לפני 45 שנים כמחליפת החיפושית. המשפחתית הקומפקטית תוצג רשמית באירוע ייחודי בחודש אוקטובר, אך לישראל היא צפויה להגיע רק בעוד כשנה.

   

   

  התמונה שפורסמה היא של אב-טיפוס בניסויי נהיגה עם מדבקות הסוואה קלות, אם כי בתקופה האחרונה הוצפה הרשת בתמונות שחושפות את המכונית באופן מלא. כמקובל ביצרנית, אין סיבה לצפות לשינוי דרמטי במראה, אלא לעדכון מתבקש ויישור קו עם דגמי מותג אחרים. מכסה המנוע למשל משתפל מטה בחדות יחסית לטובת שיפור שדה הראיה, יש יחידות תאורה צרות מבעבר המשתלבות בסבכה הקדמית. נראה כי חלונות הצד גדלו במידת מה, כדי לשפר גם את שדה הראיה לצדדים.

   

  פולקסווגן גולף ()

  תא הנוסעים צפוי לעבור שינוי משמעותי יותר כפי שעולה מאיורים שפרסמה בעבר היצרנית. עם ניסיון לצמצמם עד כמה שניתן את מספר המתגים, לוח מחוונים דיגיטאלי בעל תצוגה משתנה ומסך מגע גדול הפונה בזווית לכיוון הנהג.


  פולקסווגן גולף ()

  כבסיס תעשה הגולף שימוש בפלטפורמת MQB עדכנית שמאפשרת להשיל כמה עשרות ק"ג ממשקלה. יחידות ההנעה יהיו בנזין ודיזל מוגדשים המוכרים של הקונצרן, שעשויים לקבל סיוע של מערכת היברידית קלה 48V לצמצום צריכת הדלק ופליטת המזהמים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים