שתף קטע נבחר

חשיפה - רשת הדלתות המובילה בישראל, דלתות פנדור, תפתח סניף ענק בדיזיין סיטי ירושלים

רשת דלתות האיכות פנדור עולה לירושלים – תפתח סניף במתחם העיצוב 'דיזיין סיטי' במישור אדומים. על רקע ההתפתחות של ירושלים וסביבתה, פנדור זיהתה את הפוטנציאל ומצטרפת למאות מותגי עיצוב נוספים במתחם שטרם נראה כמותו בישראל

דלתות פנדור, הרשת המובילה בישראל בתחומה, תפתח לראשונה סניף בירושלים. לאור התפתחות הבנייה בבירה וצפי לעשרות אלפי יחידות דיור הצפויים לקום בשנים הקרובות בירושלים, החליטה חברת פנדור לעלות לירושלים בעקבות ההזדמנות שמביאה דיזיין סיטי, ההולך ונבנה בימים אלו במישור אדומים בהשקעת ענק של מעל חצי מיליארד שקל. מעל 100 מותגים מתחום עיצוב הבית כבר הצטרפו מאז החלה השיווק לפני חצי שנה בלבד.

 

דיזיין סיטי (צילום: דיזיין סיטי )
דיזיין סיטי(צילום: דיזיין סיטי )

פתיחת המתחם בינואר 2021 תשנה את פני העיצוב בישראל ולראשונה יוקם מתחם עיצוב הבית שירכז מעל 200 חנויות מעיצוב הבית, בית ספר לעיצוב, טרקלין למעצבים ועוד. המתחם צפוי לשנות את חוויית הלקוח בתחום עיצוב הבית, שעד כה היה לא מסודר ופרוץ, במיוחד באזור של בירת ישראל.

 

עשרות מותגים עולים לראשונה לירושלים, ויפתחו את סניפם במתחם שמכונה בפי רבים 'בירת העיצוב של ישראל'. דלתות פנדור, העוגן החזק ביותר במתחם בתחום הבינוי, החליטה להצטרף ולהשקיע בסניף ענק של כ-600 מ"ר לרווחת תושבי ירושלים והסביבה. גם חנויות מיתולוגיות ירושלמיות, כמו חנות הקרמיקה ברעמי וחנויות נוספות, החליטו להצטרף למתחם המעוצב ביותר בישראל, שישנה את עולם העיצוב בישראל.

 

רוצים להצטרף למתחם העיצוב של ישראל? היכנסו >>

מומלצים