שתף קטע נבחר

טראמפ הדיח את העוזרת כי ריכלה על בנותיו

מדלין ווסטרהאוט בת ה-29, העוזרת האישית של הנשיא, אולצה להתפטר. היא שתתה עם כתבים, התרברבה שיחסיה עם טראמפ טובים משל איוונקה, וטענה שהוא נמנע מלהצטלם עם בתו טיפאני "כי היא סובלת מעודף משקל"

עוד סוף שבוע סוער עבר על הבית הלבן. כשברקע הדיווח על מתח בין דונלד טראמפ לבין היועץ לביטחון לאומי שלו ג'ון בולטון נודע כי העוזרת האישית של הנשיא, מדלין ווסטרהאוט, שעבדה לצדו מיומו הראשון בתפקיד, אולצה להתפטר מתפקידה משום שהדליפה מידע פרטי ומכפיש על משפחת טראמפ.

 

עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

מדלין ווסטרהוט עוזרת אישית דונלד טראמפ פוטרה (צילום: AFP)
מדלין ווסטרהאוט (מימין). הייתה "שומרת הסף"(צילום: AFP)
מדלין ווסטרהוט עוזרת אישית דונלד טראמפ פוטרה (צילום: EPA)
"התקשרה להתנצל". ווסטרהאוט(צילום: EPA)

ווסטרהאוט, בת 29, הודחה אחרי שטראמפ גילה כי במהלך ארוחת ערב שקיימה ב-17 באוגוסט עם כתבים שליוו אותו לאחת מנסיעותיו היא שתתה והתרברבה באוזני העיתונאים על הגישה שיש לה אל הנשיא.

 

לפי דיווחים, לטראמפ נודע כי בארוחה ההיא התגאתה ווסטרהאוט שיש לו יחסים טובים יותר איתה מאשר עם בנותיו איוונקה וטיפאני, ואמרה שהנשיא אינו אוהב להצטלם עם טיפאני משום שלדעתו היא סובלת מעודף משקל.

 

בתקשורת האמריקנית תיארו את ווסטרהאוט כמי ששימשה שומרת הסף של טראמפ, וציינו כי משרדה ניצב ממש מול החדר הסגלגל. גורמים בבית הלבן כבר הביעו בעבר חשד שווסטרהאוט אינה נאמנה לטראמפ, ואחד מהם אף אמר ל-CBS: "היא הייתה מרגלת מהיום הראשון".

הבת טיפאני. טראמפ: "היא נהדרת" (צילום: AP) (צילום: AP)
הבת טיפאני. טראמפ: "היא נהדרת"(צילום: AP)

 (צילום: AFP) (צילום: AFP)
(צילום: AFP)

משפחת טראמפ. איוונקה מימין, טיפאני משמאל (צילום: MCT) (צילום: MCT)
משפחת טראמפ. איוונקה מימין, טיפאני משמאל(צילום: MCT)

היום אחר הצהריים הודה טראמפ לווסטרהאוט בטוויטר, אך צירף אזהרה מרומזת לבל תשתמש במידע שיש לה עליו: "מדלין ווסטרהאוט חתומה על הסכם סודיות שאפשר לאכוף בלי בעיה, אבל היא אדם טוב מאוד ואני לא חושב שאי פעם תהיה סיבה להשתמש בו. היא התקשרה אליי אתמול להתנצל, היה לה לילה רע. הבנתי אותה לגמרי וסלחתי לה! אני אוהב את טיפאני, היא נהדרת!".

 

טראמפ הזכיר כי בימים אלה הוא מנהל תביעות נגד שלל אנשים שעבדו בצמוד אליו ודיברו עליו רעות אחרי שעזבו את תפקידם. לדבריו, הם הפרו את הסכמי הסודיות שלהם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
מדלין ווסטרהאוט. "מרגלת מהיום הראשון"
צילום: AFP
מומלצים