שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "המירוץ למיליון": זהב טהור בתקופת מיתון

  בניגוד לעונות קודמות עם הברקה ליהוקית אחת, מקסימום שתיים, העונה השביעית של "המירוץ למיליון" מספקת מקבץ יפה של מתמודדים, ובשלב זה כולם פייבוריטים. סמדר שילוני חזרה ומסכמת חצי עונה. תודו שהתגעגעתם

  בוקר טוב כריכי הפסקת עשר עם שוקולד השחר מתוקים שכמוכם. אחת העונות הטובות של "המירוץ למיליון" הגיעה לנקודת האמצע וזה הזמן לסיכום ביניים לפני שממשיכים, כי עד כמה שזכור לי מתישהו בחצי השני של העונה רון שחר מחליף הבעה, ואתם לא רוצים להגיע לרגע הזה לא מוכנים.

   

  כשמגיע כדאי לפרגן - ועד עכשיו זאת באמת עונה מוצלחת. נכון, אנחנו עדיין טובעים במשימות בלאי אכזריות וההפקה עדיין לוקחת את הזמן שלה במדינות עולם שלישי ורביעי כדי לחסוך בעלויות (ובאופן אכזרי לא פחות מתקשה להתרומם ברייטינג. מה יהיה, רשת? העונה הזאת הייתה אמורה לשווק את עצמה), אבל ההצלה מגיעה מריכוז גבוה יחסית של חומר אנושי חמוד להפליא, מה שבוודאי מביא הרבה נחת לעורכים. זה בטח יותר קל לייצר שעה וחצי של ריבים, דחקות והמהומי כמיהה לרון שחר כשיש לך אנשים שעובדים בלייצר פאן.

  המירוץ למיליון 7 ()
  אדומת השפה שמתעללת בבעלה

  בעולם שבו גם המציאות התעייפה מלהמציא את עצמה, ועכשיו משובצים בלוח השידורים שלה בעיקר שידורים חוזרים של מערכת הבחירות הקודמת (הצופים מתבקשים לא להתקשר! זה שידור חוזר), אי אפשר שלא להעריך את הישורת שהגענו אליה. הזוגות המצ'עממים עפו, כמה נוח, בהדחות שהיו עד כה, הזוגות הנכונים ניצלו ונשארנו עם שבעה זוגות שכולם מבחינתי יכולים בקלות להירשם כפייבוריטים. אולי רק עם הסתייגות קטנה לגבי עדן ואביעד, כי אני מרגישה שצפייה בהתעללות אדומת השפה בגבר שלה הופכת אותי קצת לשותפה לפשע, ורחמנות על הבחור שאם הוא היה בחורה כבר היינו מתקשרים לנעמ"ת ומבקשים שישלחו מישהו דחוף. אבל באמת, כל השאר - זהב טהור בעידן של מיתון כלכלי.

   

  בניגוד לעונות שמאכלסות הברקה ליהוקית אחת, מקסימום שתיים (היוש אוולין וטוהר! מתגעגעת) והשאר נשענות נטו על טייפקאסט עירום, הליהוקים הפעם הצליחו להביא את הטייפקאסט עם טוויסט. התאומות יצחק וחביב, שאם הם לא היו אמיתיים הם היו פינה ב"ארץ נהדרת"; טייה ופיי, שהצליחו לעבור מהמקום האחרון למקום הראשון תוך לג אחד; הדתיים החמודים שבטוחים שאלוהים לא מצא זמן לקפוץ לשואה אבל בהחלט מפנה את הלוז שלו כדי להתעדכן במירוץ למיליון ולקדם את האלקטורים שלו.

   

  המירוץ למיליון 7 ()
  איפה היה אלוהים במירוץ למיליון?

  אוראל וניסים הרעב תמידית (אימהות ברחבי העולם מחליפות עכשיו את הילדים בהודו בניסים: "אתה לא אוכל? אתה יודע שניסים היה מת שיהיה לו אפילו חצי מזה!"). טלי וגילי, שאני חייבת להודות שבהתחלה הקול של גילי עורר אצלי אגרסיות עמוקות אבל מהר מאוד זה התהפך, והחנונים הגאונים (שבטייפקאסט משנה שלהם הם גם גייז) המעולים. באמת מקבץ יפהפיה של מתמודדים שיאיר נתניהו יכול להעליב כל אחד מהם על שניים שלושה דברים לפחות עוד לפני הקפה של הבוקר.

   

  כל הזוגות שנותרו מנהלים תקשורת בין אישית למופת (שוב, עם הסתייגות לגבי אביעד ועדן, למרות שמהצד זה נראה שהם בהחלט מבינים אחד את השני, וכשעדן נועצת את העקב המלובן שלה בלסת של אביעד הוא בהחלט מבין שזה הזמן להעלות קצב ולהתחיל לרצות אותה יותר חזק), ועדיין לא מתלקלקים יותר מידי. בכנות אני מחבבת את כולם, ולא צופה בהם רק מתוך רמיזות של לעג קלוש שהעריכה מטמיעה כשההפקה מעוניינת שהצופה ירגיש יותר טוב עם עצמו על חשבון המתמודדים. נכון שאנחנו עדיין מדשדשים שנות אור ממשפחת האדם - זוגות עדיין מתייחסים ל'עצור' כאילו גייסו אותם ליחידות ה-SS ולא כאילו נתנו להם כלי יעיל לשיפור המיקום שלהם במשחק ("סליחה סליחה סליחה, אנחנו מתים עליכם, אתם נהדרים, בואו נפגש אחרי העונה, נחזיק ידיים ונלך יחד להשקות"), אבל אפילו בזה יש משהו חינני ולא מעיק.

  המירוץ למיליון 7 ()
  גילי התחילה מעצבנת - היום פייבוריטית
   

  אחרי עומר ומיכל, שעפו ממש בזמן מבחינתי ומבחינת כרטיס האשראי הנטוש שלהן, ניפרד הערב (א') מעוד זוג והפעם זה כבר יהיה לחתוך בבשר החי. מקווה שאתם נהנים בתוכנית המציאות שלכם בבית ספר וכבר יש לכם פייבוריטים ובריתות ושלא גילו לכם מי יודח. הישארו עימנו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  טלי וגילי, מתוך "המירוץ למיליון"
  לאתר ההטבות
  מומלצים