שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סקודה סופרב החדשה - החל מ-174.5 אלף שקלים

  צ'מפיון מוטורס תתחיל לשווק את הסופרב המעודכנת לאחר מספר שינויי עיצוב ותוספת אבזור. יש גם מנוע חדש בגרסת הביניים ובעוד זמן קצר תגיע גם גרסה היברידית-נטענת. ויש התייקרות של 7,500 שקלים

  סקודה תתחיל בקרוב לשווק את הסופרב המעודכנת לאחר מתיחת הפנים שעברה, עם יחידת הנעה עדכנית ותוספת אבזור. והחדשות המעניינות יותר - עד סוף השנה צפויה כאן גם גרסה היברידית-נטענת. המחיר, החל מ-174.5 אלף שקלים, התייקרות של 7,500 שקלים לעומת גרסת הכניסה היוצאת. 

   

   

  השינויים העיצוביים כוללים יחידות תאורה שונות, סבכה גדולה יותר, פגוש קדמי עם צמד פסי לד במקום פנסי ערפל, חישוקים בעיצוב שונה (בין "17 ל"19 בהתאם לרמת הגימור) וכיתוב שם היצרנית על דלת תא המטען במקום הלוגו המוכר. יש כעת גם מפתח חכם הפועל על כל אחת מארבע הדלתות, בעוד הגרסאות הבכירות והיקרות יותר (סטייל ומעלה) כוללות כציוד תקני לוח מחוונים דיגיטאלי עם תצוגה משתנה וחלון שמש.

   

  סקודה סופרב ()

  הסופרב העדכנית תציע מעתה בלימה אוטונומית גם בנסיעה לאחור, לצד שמירה על נתיב, בקרת שיוט אדפטיבית והתראת שטחים מתים ועירנות נהג שהוצעו בסופרב היוצאת. כבעבר, הסופרב מצוידת בחלק ניכר של רמות הגימור (פרט לאמבישן הבסיסית) בבורר מצבי נהיגה האחראי על ניהול המנוע וקשיחות בולמי הזעזועים האדפטיביים.


  סקודה סופרב ()

  היצע מנועי טורבו בנזין כולל כבעבר 1.5 ליטר (150 כ"ס) בגרסאות הבסיס (אמבישן וסטייל) ו-2.0 ליטר (272 כ"ס) בגרסאות L&K וספורטליין הבכירות. אלה ישודכו לתיבת שבעה הילוכים כפולת-מצמד והנעה קדמית במנוע הקטן, או כפולה-קבועה בגדול.

   

  בנוסף יוצע מנוע 2.0 ליטר חדש - המחליף את ה-1.8 ליטר הוותיק - שמפיק 190 כ"ס ו-32.6 קג"מ (תוספת 10 כ"ס ו-7.1 קג"מ). הזינוק מעמידה ל-100 קמ"ש אורך בו ב-7.7 שניות והמהירות המרבית עומדת על 240 קמ"ש, קיצוץ 0.4 שניות ותוספת 8 קמ"ש. יחידת הנעה זו תוצע בשלוש רמות אבזור - אמבישן, סטייל או L&K.


  סקודה סופרב ()

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים