שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יונה אליאן באירוע חנוכת תיאטרון בית ליסין החדש: "אני מחלימה ומתחזקת"

  בין שחקנים רבים שהגיעו לאירוע ההשקה של משכנו החדש של תיאטרון בית ליסין, אליאן עלתה על הבמה והתייחסה להחלמה ממחלת הנשיקה שהובילה לאשפוזה בחודש שעבר: "כל מה שאני רוצה עכשיו הוא לחזור לעשות מה שאני יודעת - לעלות על הבמה". צפו

   

  אירוע הכניסה של תיאטרון בית ליסין למשכנו החדש בפינת הרחובות דיזנגוף ופרישמן בתל אביב התקיים הבוקר (ג'), בנוכחות שחקנים ותיקים שהגיעו לברך ולהעלות זיכרונות. "מבחינתנו השחקנים המתקן הזה, כלי העבודה הזה, הוא מדהים", פרגן אבי קושניר, וטלי אורן אף הרחיקה והשוותה את המבנה לתיאטרון הלאומי בלונדון.

   

   

  גם השחקנית יונה אליאן ששוחררה בחודש שעבר מבית החולים לאחר אישפוז בן שבועיים בשל מחלת הנשיקה, הפציעה לראשונה ואף התייחסה למחלה כשדיברה על הבמה: "היה לי מספיק הפסטיבל הזה, אני בטח לא רוצה להמשיך. כל מה שאני רוצה עכשיו הוא לחזור לעשות מה שאני יודעת - לעלות על הבמה. ואני מתכוונת לעשות את זה עד אוקטובר. אז תודה רבה לכם, אני מחלימה ומתחזקת". צפו בהשקת המבנה החדש.

   

  השיפוצים בבית ליסין החלו בשנת 2014, בבניין שבו שכן משכנו הקודם של התיאטרון, לצד קולנוע הוד הוותיק. המבנה החדש כולל שני אולמות ומתפרס על פני שטח של כ-7,000 מ"ר.

  תיאטרון בית ליסין (צילום: גיא יחיאלי)
  תיאטרון בית ליסין החדש(צילום: גיא יחיאלי)

  תיאטרון בית ליסין (צילום: גיא יחיאלי)
  מבט מבפנים(צילום: גיא יחיאלי)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים