שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  דגל פלסטין הונף בעיריית פתח תקווה: "בריונות"
  פח אשפה ומתקני מחזור הוצתו סמוך לעירייה. אחר כך התברר כי במקביל הונף במקום דגל פלסטין מאולתר במקומו של דגל הלאום. ראש העיר: "בריונות של אנשים קטנים"

   

  דגל פלסטין נתלה על קיר עיריית פתח תקווה ()
  דגל פלסטין על בניין עיריית פתח תקווה

  אלמונים תלשו הלילה (בין שלישי לרביעי) את דגל ישראל שמונף באופן קבוע על בניין עיריית פתח תקווה, ותלו במקומו דגל מאולתר של פלסטין. במקביל הוצתו במקום פח אשפה ומתקן מחזור. המשטרה פתחה בחקירה ובודקת מצלמות אבטחה באזור.

   

  תושבים שמתגוררים ברחוב העלייה השנייה דיווחו כי עשן סמיך ולהבות עולים מפח אשפה, מתקן למחזור בקבוקים ומתקן להשלכת קרטונים. צוותים מתחנת הכיבוי המקומית השתלטו על האש.

  דגל פלסטין נתלה על קיר עיריית פתח תקווה ()
  נזקי ההצתה במתקן המחזור

  בהמשך התברר כי דגל הלאום הוסר ממקומו, ועל הכן נתלה דגל פלסטין. הרקע לדברים אינו ברור, אולם בין היתר נבדק אם יש קשר לפעילות העירייה בנושא מיפוי אזרחי סודן ואריתריאה שמתגוררים בעיר.

   

  ראש העיר רמי גרינברג אמר בתגובה כי הפח ומתקני המחזור הוצתו סמוך לרכבו. לדבריו, "עבריינות ובריונות של אנשים קטנים ופחדנים, ולא משנה מה המניע שלהם - פעילי שמאל קיצוניים, מסתננים, עבריינים אחרים - לא תרתיע אותי מלפעול למען תושבי העיר פתח תקווה ורק למענם.

   

  "זה כולל פעילות נחושה נגד גורמים שמנסים לפגוע באינטרס הציבורי. פתח תקווה בהנהגה חזקה ובעוצמה הופכת להיות המטרופולין הגדול והחזק במדינה".

   

  בכתבה שולבו תמונות שהופצו ברשתות החברתיות. אם ידועה לכם זהות המצלמים כתבו לנו במייל האדום

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים