שתף קטע נבחר

האפליקציה שמאפשרת לשתף מסכים

לתת תמיכה לחבר באמצעות התחברות למסך שלו, לשמוע מוזיקה בלי להתחבר לשירותי סטרימינג ולכווץ סרטונים כדי לחסוך מקום באייפון. סקירת אפליקציות

AirDroid Remote Support‏: שיתוף מסכים מאובטח  

כשם שאנשי התמיכה בארגונים יודעים "להשתלט" מרחוק על מחשבי העובדים לצרכי תחזוקה ותיקון תקלות, כך גם בסמארטפון: האפליקציה הזו היא כלי יעיל המאפשר לתת או לקבל תמיכה טכנית באמצעות יצירת קשר בין המכשיר שלכם למכשיר התומך. 

סקירת אפליקציות ()

שני הצדדים חייבים להשתמש באפליקציית Airdroid, וזה שמצפה להשתלטות עליו חייב להוריד אפליקציה נוספת בשם AirMirror, ולשתף עם חברו קוד בן 9 ספרות, שאותו עליו להקליד. מרגע ההתאמה המסך הנתמך יופיע על המסך התומך, וניתן לסייע לו בפתרון כל בעיה.

 

בזמן החיבור תוכלו לשלוח באמצעות השירות הודעות טקסט, תמונות והודעות קוליות.

 

אנדרואיד

אייפון

 

Poweramp Music Player: מוזיקה בלי סטרימינג  

אפליקציית נגן המוזיקה רבת העוצמה הזאת מיועדת למי שמעדיפים עדיין לשמור את קבצי המוזיקה שלהם בספרייה פרטית במאגר הסמארטפון ולוותר על שירותי המוזיקה המקוונים, בחינם או בתשלום.

 

האפליקציה המעוצבת תומכת ברוב הפורמטים, והיא בעלת אקולייזר ויזואלי בעל 10 ערוצים שונים, המאפשר לכוון את צלילי הבס, הטראבל ועוד. היא תומכת ב"אנדרואיד אוטו" (לרכב) וב"גוגל אסיסטנט" להפעלה בהוראות קוליות.

 

סקירת אפליקציות ()

 

אפשר לבחור בין שיר מהספרייה שלכם לבין שיר מתוך תיקייה. באמצעות הרשת, האפליקציה יודעת לאתר ולהשלים את עיצוב האלבומים ותמונות האמנים. מעוניינים במילות השירים? גם אותן תקבלו אחר שניות.

 

גרסה הבסיסית זמינה להורדה חינם, לשימוש ניסיוני של 15 יום. הגרסה המקצועית עולה 18 שקל.

 

אנדרואיד

 

EquipID: אמל”ח

מי שמערכות נשק עושות לו את זה יוכל להעשיר כאן את היידע שלו באמצעות התאמה של תמונת כלי המשחית לשמו הנכון. כרגע נמצאות במאגר מערכות נשק מתוצרת ארה"ב וסין.

 

אייפון

 

BreezoMeter: אוויר נקי

האם ידעתם שאדם ממוצע נושם כ-12 אלף ליטר אוויר ביום? היישום הזה יאפשר לכם לדאוג לסביבה פחות מזוהמת: הוא מציג כל הזמן נתונים על רמת זיהום האוויר סביב הסמארטפון שלכם ומספק המלצות לצמצום החשיפה.

 

אנדרואיד

 

סקירת אפליקציות ()

 

Video Squishy: סרטון מכווץ

קובצי וידיאו תופסים נפח רב בזיכרון האייפון. כאן תוכלו לקמפרס אותם לקבצים קטנים יותר, לעיתים גם על חשבון ירידה באיכות. היישום מאפשר לבחור כמה קבצים ולקבצם בפקודה אחת.

 

אייפון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האפליקציה שמאפשרת לשתף מסכים
מומלצים