שתף קטע נבחר

חשד: סרסר באשתו לקיום יחסי מין וסחט את "הלקוח"

תושב ואדי ערה התפתה לקיים קשר מיני עם בחורה שהכיר ברשת חברתית, אלא שאז הוא נסחט לפי החשד על ידי בעלה. מעצרו של החשוד בסחיטת עשרות אלפי שקלים מהקורבן הוארך, לאשתו מיוחס חשד לסיוע לדבר עבירה

אילוס אזיקים/תקיפה/אישום אילוס אזיקים (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

משטרת בקה אל-גרבייה עצרה תושב טייבה (30) בחשד שסרסר באשתו (25) ו"סיפק" את שירותיה המיניים לתושב אזור ואדי ערה, ולאחר מכן סחט אותו כספית לאורך תקופה ארוכה. בחקירה עלה כי החשוד איים שיחשוף את הקשר של קורבן הסחיטה עם אשתו בפני משפחתו.

 

החקירה נפתחה בתחילת השבוע עם הדיווח שמסר המתלונן. הוא סיפר לחוקרים כי זה שנה וחצי הוא נסחט לאחר שהתפתה לקיים יחסי מין עם בחורה שהכיר ברשת חברתית. לדברי המתלונן, לאחר מכן הגיע בעלה של האישה לעסק של "הלקוח" ודרש מדי חודש תשלום בסך אלפי שקלים.

 

מהחקירה עלה עוד כי הקורבן שילם עד כה לחשוד עשרות אלפי שקלים לאורך תקופה ארוכה, וסיפר כי כעת הוא חושש לחייו מפני שלא יעמוד יותר ב"הסדרי התשלומים" לסוחט ולכן הוא מבקש את עזרת המשטרה.

 

המשטרה פתחה מיד בחקירה מאומצת, לרבות מעקב של בלשי התחנה אחר מפגש מתואם שנערך אתמול (יום ד') בין הסוחט לקורבן. זמן קצר לאחר העברת הכסף לידיו של החשוד, זינקו עליו בלשי המשטרה ועצרו אותו. מעצרו של החשוד הוארך בבית משפט השלום בחדרה עד יום שני.

 

במקביל עוכבה לחקירה גם אשתו של החשוד. המשטרה מייחסת לה חשד לסיוע לדבר עבירה. היא שוחררה והחקירה נגדה נמשכת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים