שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  "המירוץ למיליון 7": שברו שיאים של סאדיזם

  המשימות בנפאל הפכו אכזריות מרגע לרגע ואם פעם היינו רגילים לראות את המתמודדים בוכים ברגעי לחץ, עכשיו זה פשוט בגלל שכואב להם. ומי הזוג שהודח למרות מאמצי ההפקה?

  בוקר טוב פוזמקי סתיו צמריריים שכמוכם. ב"מירוץ למיליון" הולך ופוחת הדור, ואמש (שבת) רון שחר הוריד עוקב משתי מתמודדות נפלאות של המירוץ, צילי וגילי, הלא הן גילי וטלי. את תעלומת הגעתן לשלב כל כך מתקדם של המירוץ אני יכולה לפתור - משימות המזל שההפקה שיבצה והצילו אותן שוב ושוב, כשהתברר שהן בורכו ביותר מזל מדציבלים לשרה נתניהו. ואולי, רק אולי, למזל הזה קוראים הפקה, אין לדעת.

   

  באדיבות רשת

  באדיבות רשת

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ככה או ככה, משימות מזל התעופפו בכיוון של טלי וגילי בלי חשבון ואפשרו להן להגיע לשלב שאיש, כולל הן עצמן, לא ציפה שיגיעו אליו. אם זה היה תלוי במשימות המזל הן גם היו ממשיכות הלאה, אבל טלי וגילי הצליחו לשמוט את ההזדמנות ולפספס את הכד המוזהב שהוענק להן על ידי האלים. יש רק מעט רגעים מתסכלים יותר במירוץ מלצפות בזוג אהוב מצליח את המשימה מבלי להבחין בזה. וכך נפרדו צילי וגילי מהמשחק בנפאל, שקבלן השיפוצים שלה הבריז לה לנצח באמצע כי יש לו איזה פרויקט במדינה אחרת.

   

  המירוץ למיליון 7 ()
  הצליחו לשנות את הדעה עליהן. גילי וטלי

  האמת היא שטלי וגילי לא התחילו אצלי כל כך טוב. ניגון הדיבור של גילי נתפס אצלי כמעושה ומציק לאוזן וטלי היתה זועמת מדי לטעמי, די קיוויתי שיעופו בהקדם. אלא שיש זוגות שיש להם את הכישרון לבצע את הפרסה הזאת תוך כדי העונה מזוג מרגיז לכזה שמתנחל בלבבות, ובמקום שבעלי תשובה עומדים גם צדיקות גמורות כמו הממניות או איל וסיד (הפייבוריטים שלי) לא עומדות. זה קורה לי בעיקר כשמחלחלת ההבנה שהן לא מעמידות פנים או מביאות דמות למסך, אלא את עצמן כמות שהן. לפעמים גם אופי היחסים בין בני הזוג מעורר איזו ערגה והתפעלות, והיחסים של טלי וגילי, שני קצוות של אופי, היו מקסימים.

   

  עוד ביקורות טלוויזיה:

   

  הישירות הרוטנת של טלי מול העליצות האופטימית של גילי, שלא מסוגלת לסתום את הפה אפילו אם החיים שלה יהיו תלויים בזה, והאופן שבו הן מפנות מקום אחת לקפריזות של השנייה, הפך את הצפייה במירוץ שלהן למבדרת ומרגשת. הן צלחו משימות שלא האמנתי שיעמדו בהן, ואני פחות בקטע של השראה לנשים מבוגרות ידה ידה ידה, אבל ההכלה שלהן האחת את השנייה בהחלט מעוררת התפעלות. מאוד קיוויתי שהן יגיעו לגמר אבל ברור שאובייקטיבית יש זוגות הרבה יותר חזקים ונמרצים שמגיע להם להתפנק בפינאלה. ובנימה אופטימית זאת, אני מציעה לביבי שאת המצלמות שהוא מתכנן להציב בקלפיות הוא יעביר למקומות אחרים שגילי וטלי מתכננות להגיע אליהם, אני נשבעת בתוספתן שלי שהציבור יאהב אותו אפילו יותר.

   

  המירוץ למיליון 7 ()
  איזו מיגרנה תהיה להם אחר כך, רחמנות

  ואם אנחנו כבר מדברים על משימות בלתי אפשריות - נפאל באמת שברה שיאים של סאדיזם, ואני לא מקנאה בתקציב הפולידין של ההפקה. מקפיאים את הידיים של הרצים בקרח עד כדי אובדן תחושה, משתקים אותן בהרמת משקלים מופרזים והשיא - לגרום להם לדפוק את הראש עם קסדה מקלקר בגונג עצום עד לרמת זעזוע מוח! מה נסגר אתכם, אנשים? אם לא רחמנות על הנזקים הפיזיים שאתם גורמים למתמודדים שלכם, לפחות קחו רגע להרהר בפיצויים שאתם עלולים לממן להם אחרי התוכנית (אלא אם כן כללתם סעיף כזה בחוזה, ובמקרה כזה, כנסו בהם!). ממש כאב לי לצפות במשימות האלו שבנוסף לנראות העלובה שלהן, הדמעות שהן סוחטות מהמתמודדים הן לא דמעות שנובעות מסיטואציה רגשית אלא פשוט כי מרביצים להם ממש חזק. ישר כח למתמודדים שעומדים במשימות האלו ואם אתם צריכים טלפון של אוסתיאופת כריש, דברו איתי.

   

  בפרק הבא – שנגחאי, מליארד סינים לא טועים, אבל לחבילות לוקח המון המון זמן להגיע.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים