שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "הערות פוגעניות": למה הפסיקו מפיקות גל"צ לעבוד עם מולי שפירא?

  כבר כמה חודשים שתוכניתו של מולי שפירא מתנהלת באופן לא שגרתי ללא מפיקות של גלי צה"ל. "העבודה איתו היא סיוט, הוא היה מעיר על משקל גוף", מעידה אחת מהן. המגיש הוותיק מכחיש וטוען כי הסיבה בגינה המפיקות לא עובדות איתו היא "חוסר ידע". מגל"צ נמסר: "התחנה מגנה התבטאויות בלתי הולמות מכל סוג שהוא"

  מפיקות בגלי צה"ל טוענות כי מגיש התוכנית "בילוי נעים", מולי שפירא, השמיע כלפיהן "הערות פוגעניות" במסגרת העבודה המשותפת. בחודשים האחרונים פסקה עבודת המפיקות המשרתות בגלי צה"ל בתוכניתו של שפירא. לפי גורמים בתחנה נערכה שיחה בין כמה מפיקות לבין נציגה בתחנה הצבאית, שבה סיפרו המפיקות על תחושותיהן.

   

  "חיילות וחיילים מגלי צה"ל לא עובדים איתו", אמרה חיילת בגלי צה"ל, "סיפרנו כדי שחיילים וחיילות אחרים לא יצטרכו לעבוד איתו. זאת חוויה מאוד לא נעימה, ממש סיוט", הוסיפה. המגיש, מצידו, טוען: "אני גם לא רציתי לעבוד עם המפיקות מהתחנה מסיבות שלא אפרט, כמו חוסר ידע".

   

  מולי שפירא (צילום: טל שחר) (צילום: טל שחר)
  מולי שפירא(צילום: טל שחר)

  חיילת מגלי צה"ל מעידה כי שפירא השמיע לכאורה "אמירות פוגעניות", התנהגות אותה כינתה "התעמרות". "הוא היה מעיר הערות על משקל גוף, הוא יכול להגיד למישהי 'את צריכה לעשות דיאטה'. הוא יכול להעיר על אוכל וכדומה. כולם ידעו שזה ככה כבר 40 שנה. פעם היה לו כוח ולא הייתה מודעות לזכויות של חיילים. ההתנהגות שלו מוכרת לכולם, פשוט לא העזו להגיד לו משהו, אבל ברוח התקופה יש לנו את הכוח".

   

  שפירא בן ה-76 מגיש בתחנה הצבאית כבר יותר מ-40 שנה, במהלכן שימש בין היתר בתפקיד ראש מחלקת התרבות וערך תוכניות כמו "ציפורי לילה" ו"בילוי היום". שפירא זכה בפרס מפעל חיים מהאקדמיה לתיאטרון ובפרס אקו"ם ואמ"י.

   

  מפקד תחנת גל
  "שיקולים מקצועיים". שמעון אלקבץ(צילום: מוטי קמחי)

   

  מולי שפירא מסר בתגובה: "שום דבר לא נכון. אני עובד בגלי צה"ל 50 שנה, כל האנשים שעבדתי איתם מסתדרים איתי. בחיים לא הטרדתי. התוכנית 'בילוי נעים' היא אחת התוכניות היחידות שמואזנות יותר מרשת ב', ואני לא מוותר על אף פרט בעבודה שלנו".

   

  מגלי צה"ל נמסר: "התחנה מגנה התבטאויות בלתי הולמות מכל סוג שהוא. ההחלטה המתוארת התקבלה לפני למעלה מחצי שנה ונבעה משיקולים מקצועיים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים