שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אודי מעדכנת A5

  היצרנית הגרמנית חושפת עדכון קל ל-A5 הכולל עיצוב אגרסיבי, מסך מגע חדש ומנועים מעט חסכוניים יותר. תגיע אלינו באמצע שנה הבאה

  אודי חושפת מתיחת פנים ל-A5 קופה, ספורטבק חמש דלתות וקבריולה בעלת גג נפתח חשמלית. לישראל היא צפויה להגיע ברבעון השני של 2020. 

   

  אודי A5 ()

  השינויים העיצוביים כוללים יחידות תאורת לד כציוד תקני, סבכה שונה בעיצוב דמוי-כוורת עם שלושה פתחי כאילו-אוורור בדומה לקוואטרו המיתולגית, ושמוצעים ביותר ויותר דגמים של היצרנית. יש גם חישוקים קלים בעיצוב שונה וצמד מפלטים מודגשים בפגוש האחורי.


  אודי A5 ()

  בתא הנוסעים עיקר השינוי הוא במסך מגע "10.1 במקום המסך הקודם ("7 בגרסאות הבסיס או "8.3 בגרסאות הבכירות) המופעל על ידי חוגת MMI. בכך מתפנה גם תא אחסון נוסף בקדמת בורר ההילוכים. כבעבר יש אפשרות ללוח המחוונים הדיגיטאלי ("12.3) המוכר של אודי עם אפשרות לתצוגת נתונים משתנה.

   

  אודי A5 ()

  החידוש המשמעותי הוא בתוספת מערכת היברידית קלה המאפשרת הקדמת פעולת מערכת עצור-סע ודימום המנוע בעומס נמוך (ירידות למשל), למנועי ארבעה צילינדרים בנפח 2.0 ליטר. נתוני התפוקה נותרו ללא שינוי 163 כ"ס או 190 כ"ס בדיזל (35TDI ו-45TDI בהתאמה) שאינם רלוונטיים לשוק המקומי או - 190 כ"ס בבנזין (40TFSI), כעת מנוע הבנזין היחיד בהיצע.

   

  אודי A5 ()

  כל המנועים משודכים לתיבת שבעה הילוכים כפולת מצמד והנעה קדמית. הדיזל החזק מוצע גם עם הנעה כפולה קבועה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים