שתף קטע נבחר

תיעוד דרמטי ממכולת: משליך מסך וכיסא על חמוש בסכין

מאבק בחנות בכרמיאל: בן 29 מהיישוב ראמה ניסה לדקור בסכין את בעל המכולת, שסבור כי מדובר בניסיון רצח על רקע לאומני. "הדפתי אותו עם מסך מחשב, קוּפה וכיסא. הוא ברח ורדפתי אחריו", סיפר. המשטרה: זה ניסיון שוד

 

 

תיעוד דרמטי של ניסיון דקירה בחנות מכולת: תושב ראמה בן 29 חשוד כי נכנס היום (א') בצהריים לחנות מכולת בכרמיאל וניסה לדקור את בעל המקום, שהתגונן והדף אותו. במשטרה טוענים כי מדובר בניסיון שוד, אולם הבעלים משוכנע כי מדובר היה בניסיון רצח, לדבריו על רקע לאומני.

 

החנות נמצאת ברחוב הגליל בכרמיאל, סמוך להיכל התרבות ובקרבת בית ספר יסודי, גני ילדים ומעונות. סמוך לשעה 14:00 נכנס החשוד למכולת. "בדיוק עמדתי לסגור כשהוא נכנס. הוא הוציא סכין והתקדם אליי כשהוא מנסה לדקור אותי", סיפר דניאל לוין, הבעלים. "התחלתי להדוף אותו עם מה שהיה לי ביד - מסך מחשב, קופה, כיסא. בשלב מסוים הוא ברח החוצה ורדפתי אחריו".

תיעוד ניסיון פיגוע דקירה בכרמיאל (צילום: מצלמות אבטחה בחנות המכולת)
החשוד מנסה לדקור(צילום: מצלמות אבטחה בחנות המכולת)
 

תיעוד ניסיון פיגוע דקירה בכרמיאל (צילום: מצלמות אבטחה בחנות המכולת)
הבעלים משליך לעברו חפצים(צילום: מצלמות אבטחה בחנות המכולת)

לוין סיפר כי החשוד להתקדם לעבר אדם חרדי שבידיו תינוק, וכי צעק והזהיר אותו. "כשהבנאדם שמע את הצעקות הוא זרק את הסכין והתחיל לברוח לכיוון פארק אופירה הסמוך", הוסיף הבעלים. בעלי עסק סמוך הזעיקו את המשטרה, והשוטרים רדפו אחרי החשוד ועצרו אותו.

 

במשטרה כאמור טוענים כי מדובר בניסיון שוד. "מיד עם קבלת האירוע הוזעקו שוטרי משטרת ישראל לזירה, אספו ממצאים ופתחו בחקירה. מבירור ראשוני עלה, כי החשוד ניסה לשדוד באיומי סכין את הקופאי בחנות המכולת", אמרו במשטרה.

 

לוין דוחה את הדברים, וטוען כי לא מדובר בניסיון שוד אלא בניסיון רצח: "אני לא מבין כיצד הם הגיעו למסקנה שזה שוד. הוא לא אמר דבר, לא ביקש את הכסף, פשוט הוציא את הסכין וניסה לדקור. הוא גם לא ניסה להסוות את עצמו בשום צורה. נכנס לחנות עם משקפי שמש".

 

"אני עדיין לא מצליח להירגע", הוסיף. "מילא הרכוש שניזוק בחנות, אבל הראש שלי לא שקט. אני מתאגרף, משתתף בקרבות, אבל דבר כזה לא היה לי. ומה אם לא הייתי בחנות, אלא אחד מהוריי המבוגרים שעוזרים לי? אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה". במשטרה אמרו הערב כי מחר יובא החשוד להארכת מעצר בבית המשפט השלום בעכו.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מצלמות אבטחה בחנות המכולת
הקרב בחנות
צילום: מצלמות אבטחה בחנות המכולת
מומלצים