שתף קטע נבחר

שוטרים מנעו תאונה קשה בשולי הכביש

שני מתנדבי זק"א נאלצו לעצור את רכבם בצד כדי לטפל בפנצ'ר. דקות אחרי ששוטרים הוקפצו לאזור, חבטה משאית חולפת בניידת. חיי המתנדבים ניצלו

 

תיעוד זירת תאונה (צילום: מתנדבי זק
ניידת המשטרה שבלמה את המשאית(צילום: מתנדבי זק"א)

הניידת בלמה את המשאית - ומנעה תאונה קשה בשול הכביש: חייהם של שני מתנדבי ארגון זק"א (זיהוי קרבנות אסון) ניצלו היום (ב') הודות לתושייה של שוטרי משטרת התנועה.שוטרים שסייעו למתנדבים בעת החלפת גלגל, בלמו באמצעות ניידת משאית שעברה במקום. הניידת ניזוקה, אולם בתאונה לא היו נפגעים.

 

מוטי פריד ומתנדב נוסף בזק"א נסעו בכביש 6 לכיוון צפון וכשהתקרבו למנהרות יקנעם חשו כי ישנה בעיה ברכב. המתנדבים עצרו בצד, הבחינו בפנצ'ר באחד הגלגלים והתקשרו למשטרה על מנת לקבל סיוע. שוטר ושוטרת הוקפצו למקום, עזרו למתנדבי זק"א להזיז את רכבם לשולי הכביש והעמידו את הניידת בין הרכב לנתיב הימני בכביש. השוטרים אף יצאו מהניידת כדי לסייע בהכוונת התנועה.

תיעוד זירת תאונה (צילום: מתנדבי זק
(צילום: מתנדבי זק"א)

"אחרי כמה דקות שמענו בום ופתאום ראינו שמשאית נכנסה בניידת", סיפר פריד ל-ynet. "כנראה שהנהג לא שם לב ונכנס בניידת. אם הניידת לא הייתה שם - המשאית הייתה נכנסת בנו".

 

פריד הודה לשוטרים שהעמידו את הניידת כדי לגונן עליהם, וסיפר כי "היום נלך לעשות 'הגומל' וסעודת הודיה לשוטר שכיוון את התנועה בזמן שטיפלנו בפנצ'ר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מתנדבי זק"א
ניידת המשטרה בלמה את המשאית
צילום: מתנדבי זק"א
מומלצים