שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יום הבחירות: נסיעה ברכבת בחינם, רק חלק מהאוטובוסים

  גם בבחירות מועד ב' תעודד המדינה הצבעת אזרחים הנדרשים להגיע לקלפי מרוחקת באמצעות נסיעה חינם ברכבת. תהיה נסיעה ללא תשלום במאות קווי אוטובוס בין עירוניים, אך המוקד אליו מפנה משרד התחבורה אינו מעודכן

  כמו בבחירות הקודמות שנערכו לפני חודשים ספורים, גם ביום הבחירות הקרוב (יום ג', 17.9) תסייע המדינה לאזרחים הגרים ביישוב מרוחק מהקלפי בה הם מצביעים, לעשות שימוש בתחבורה ציבורית כדי להגיע לקלפי. נסיעות החינם יהיו החל מיום ב' (16.9) ב-20:00 ועד תום פעילות התחבורה הציבורית ביום למחרת.

   

   

  המתנות ארוכות וביטולים בתחנת סבידור מרכז בת
  ברכבת, חינם ביום הבחירות
   

  נסיעה ברכבת תהיה בחינם, כמו הנסיעה ב-630 קווי אוטובוס בין עירוניים. במשרד התחבורה מפנים את מבקשי הנסיעה באוטובוס למוקד המידע של המשרד (8787*) כדי לברר באיזה אוטובוס ובאיזו שעה ניתן לנסוע, אך שיחות שערך ynet עם המוקד העלו כי הוא אינו מעודכן כלל בנושא. לאחר שהמוקד יעודכן ניתן יהיה לפנות לנציג ולוודא באיזה קו אוטובוס ניתן לנסוע ובאיזו שעה.

   

  בוחר שיבקש לעשות שימוש בקו אוטובוס חינמי, נדרש לוודא כמובן שהקו בו הוא נוסע אכן נכלל ברשימה, מבלי שיידרש להחזיק בכרטיס נסיעה. נוסעי רכבת יידרשו לקחת "כרטיס נסיעה יום הבחירות" במכונת הכרטוס האוטומטית או בקופות בתחנות הרכבת. במשרד התחבורה מזכירים כי זכאות להסעה לאילת וחזרה תתאפשר רק לאחר בדיקת זכאות ובכפוף לרישום מוקדם במרכזי המידע של אגד ( 2800*).

   

  מנכ"לית ועדת הבחירות המרכזית, עו"ד אורלי עדס ציינה כי בבחירות הקרובות גדל מספר הקווים הבינעירוניים הפתוחים לנסיעה בחינם. יש להזכיר כי עד הבחירות האחרונות זכו רק מצביעים שנאלצו לנסוע מעל 20 ק״מ בהטבה דומה. לפי הערכות, עלות הסעות החינם ביום הבחירות מוערכת בכמיליוני שקלים שמגיעים מקופת ועדת הבחירות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים