שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  ינתי פרזי
  מהקלות אל הכבדות, ראו כיצד כל ההעדפות המיניות שאנשים מסתירים - הן בעצם שיא הנורמליות

  ינתי פרזי (איור: מיטל שפירו)
  (איור: מיטל שפירו)

   

  לא פעם ולא פעמיים בחורה מוצאת את עצמה במיטתו של בחור. הם "עשו את זה" כבר כמה פעמים, והנה הנה, הגיע הרגע המיוחל שבו היא תעביר את היד בשיער, תיטיב את השמיכה מעל הבז'ז'ות, הנטפליקס ימשיך לשאול חרישית אם הם עדיין צופים, ואור המסך יאיר ברכות חלק מפניה, כשתשאל, עדינה אך בטוחה בעצמה, "מה הסטיות שלך, כפרה?"

  לרוב התשובה תהיה, "לא יודע". כי מי שיודע ולא מתבייש, כבר עשה לה את מה שהוא רוצה עוד קודם, ומי שיודע ומתבייש לא יפצה פיו לעולם. לכן אני כאן. כדי לעזור לכם עם לקסיקון הסטיות החלביות ביותר. כלומר, אמ;לק: אתם לא סוטים, כל מה שאתם מרגישים נורמלי.

   

  אנחנו עומדים להתחיל, אז למי שיש פיפי, זה הזמן לעשות. וכן, גם אם אתם רוצים לעשות אותו על אדם זר. לפעמים סטיות הן בסך הכל הרצון לעשות לבחורה את מה שעשיתם לחברים שלכם כל השירות הצבאי בסיטואציות לא מיניות.

   

  ינתי פרזי (איור: מיטל שפירו)
  (איור: מיטל שפירו)

   

  1. חניקות

  גונבה לאוזניי שמועה ש־2019 הייתה שנת החניקות. כל אחת שהזדמנה למעוז רווקי ממלכת הטינדר, רכובה על מרכבת גט טקסי (גבול דק בין להיות מוסעת לשם על ידי אביך, לא ככה?), מצאה את עצמה תוך רגע קל נחנקת מידו המקועקעת בקעקועי קווי מתאר מינימליסטיים של בריסטה / שחקן, מבטה ננעל על שורת סוקולנטים ופוסטר (ממוסגר) של הסרט "פלאנט טרור" (2007).

   

   

  מדוע חונקים הגברים? האם המאכל האהוב עליהם הוא פסטת חונקי כמרים? האם הם מגלמים תשוקה סודית להיחנק בעצמם? זאת לעולם לא נדע. אבל תנו לי להרגיע אתכם. אם אתם אוהבים את זה ומתביישים, עופו על עצמכם. זה נהיה כל כך נפוץ שאף אחד לא מתעכב יותר ושואל את עצמו למה אני חונק אישה, מה לא בסדר איתי, האם אני רוצח בפוטנציה, מה יקרה אם אחנוק אותה עוד קצת. להפך, ברור לכל שזה עניין גופני. נקסט!

   

  2. אצבע בתחת

  אצבע בתחת לא אומרת שאתה הומו, אל תדאג. אני לא מאמינה שעד היום יש גברים שמתכחשים לתחת שלהם. חבר'ה, תתגברו על עצמכם. יש לכם ערמונית, אם נוגעים בה זה נעים — וזה כל הסיפור. ועוד יש לכם שביל גישה לשם! אם היו אומרים לי שיש לי בלוטה בתוך הגוף שאם נוגעים בה זה נעים, הייתי כורה עד אליה חור עם עט רק כדי לגלות איך זה מרגיש. זה כמו שיגידו לכם שיש במרתף בבית שלכם מקרר נוסף רק עם חטיפים, ואתם תגידו, "אבל לרדת למרתף זה להומואים". יתרה מכך, בגיל 50 יעשה לכם את זה רופא בסניף קופת חולים עם ריח של חומרי חיטוי ובכי של תינוק בחדר ההמתנה. הייתם באמת רוצים שהפעם הראשונה שבה תגלו את הפלא השמיני תהיה כזאת? אני לא בטוחה.

   

  ינתי פרזי (איור: מיטל שפירו)
  (איור: מיטל שפירו)

   

  3. קוקהולד

  רק לצורך יישור קו, קוקהולד זה כשאתה בוהה בתשוקה מהולה בצער במישהו "עושה את זה" עם אהובתך לרצות שזה יקרה זה בגדול הדבר הטבעי ביותר בעולם, כי התשוקות הגדולות ביותר שלנו הן גם הפחדים הגדולים ביותר.

  אנחנו רוצים הצלחה ומפחדים מפניה, אנחנו מפחדים שחברה שלנו תבגוד בנו, אבל מתים שזה יקרה. אנחנו גם רוצים להוכיח לעצמנו סופית שאנחנו מדהימים / גרועים, רק כי הדבר הנורא ביותר הוא התעתוע של אי הידיעה. אני אישית שמעתי על מספיק מקרים שבהם הגבר גרר את הבחורה לסיטואציה כזאת, ואז נקם בה והתאכזר אליה כי היא הסכימה להשתתף.

   

  4. אנאלי

  וואו, אתה אוהב אנאלי. מאוד מיוחד וסודי. מאוד מפתיע. בסך הכל סביר מאוד שתרצה לדחוף את השלונג למקום צפוף ולהתעלם מהעובדה שמדובר בקצה השני של מערכת העיכול שלה. חבר'ה, אנחנו בסך הכל בני אדם. אנחנו מגעילים. אנחנו עושים בסתר עם עצמנו את הדברים הכי מגעילים ודוחים. להגיד לכם שאני לא מאפרת על השולחן שלי? אני אשקר. להגיד לכם שאני לא אוכלת מעל הכיור מעדן עם האצבע? אני אשקר. להגיד לכם שלא גידלתי ציפורן קוק אחת כדי לחטט באף?

  אגב, למקרה שחשבתם שלא עלינו על הקטע שלכם, אז דעו לכם שעלינו עליו מזמן. וכן, אני מדברת על זה שכשבחורה נותנת למישהו לבעול את עכוזה, לרוב הוא יגיד "וואו, זאת הפעם הראשונה שלי". אנחנו יודעות שאתם משקרים, אבל אני אישית לא הצלחתי להבין למה זה טוב. האם זה כדי לגרום לבחורה להרגיש מיוחדת? שהיא תפסה את נישת התחת בחייכם ולכן סביר שתראו אותה בשנית? אם זו לא הסיבה, אני מחכה שתכתבו מייל למערכת ותענו לי בכנות. אני מבטיחה לעשות אאוטינג.

   

  5. לגמור על הפנים

  אתה רוצה לגמור לה על הפנים כי היא יפה. היא יותר יפה ממך, זה ברור, ואולי חלק בך לא מאמין שמשהו כל כך יפה קיים, ועוד מסתובב איתך. כמו הסצנה המוכרת מפייט קלאב, כשאדוארד נורטון מחריב את הפנים של הבחור המחומצן מ־seconds to Mars ואומר "רק רציתי להשמיד משהו יפה" (ראו וידאו למטה). זה היינו הך.

  אז תפאדל, שלוף אותו ותעשה את מה שהתכוונת לעשות. ממילא המיטה היא מקום מחוץ לזמן ולמרחב שאפשר לבחון בו את גבולות הקיום האנושי. ואם זה אומר להסתובב עם עין אדומה, מילא. מכה קטנה בכנף למען היכל התהילה של הנשים שריפאו אותך רגשית. חבל שאם אישה רוצה לעשות משהו שמקביל לזה היא תצטרך לירוק לך בעין, אבל היי, א': לא הכל שוויוני בחיים וב': אולי אתה בקטע.

   

   

  6. מציצות

  נהוג לומר שישראליות לא יודעות למצוץ. כל אחד שחוזר מהטיול הגדול מצהיר ברי"ש גלי: "אין, אין, הישראליות, הן, הן לא יודעות. לא יודעות למצוץ". מה אם נגיד לך שהן יודעות, אבל הן עושות את אותה שיטה שגברים עושים עם הכלים בכיור — שוטפים ממש גרוע כדי שלא ייאלצו לשטוף שוב לעולם? תחשוב על זה.

  אם הגעת למצב שאתה אוהב את ה־BJ כסטייה — אתה עדיין קטן, או יוצא עם בנות שנולדו בשנת 2000. אבל למה קיבעון על מציצות הוא סטייה ולא פשוט חלק נורמלי מחיי המין שלך? כי אתה שם את החלק היקר לך מכל בתוך לסת. לסת עם שיניים. זו כמו לשחק רולטה רוסית, חברים.

   

  ינתי פרזי (איור: מיטל שפירו)
  (איור: מיטל שפירו)

   

  7. קשירות

  אני מוכנה לקבל "קשירות" כסטייה רק בתנאי שהיה מאבק אמיתי עד הקשירה, ושהחבלים הם אמיתיים ולא ערכת קשירות מעליבה. אני לא מוכנה לקבל קשירה ככזו, אם מישהי פשוט ישבה שם והניחה למישהו לקשור אותה, ואז העמידה פנים במשך אקט שלם שהיא לא יכולה לצאת מהקשירה, כשלמעשה תוך שתי תנועות בלבד היא לא רק מחוץ למיטה, אלא גם במונית הביתה, מספרת לחברה בטלפון שלא בנית מספיק מחנות ולא קשרת מספיק סנאדות בצופים בכיתה ו'.

   

  אני מוכנה לקבל קשירות כסטייה גם במצב הבא: אזיקונים ופלנלית. אז זה באמת נובע ממקום של קושי (שירות צבאי) ולא ממקום של הכנעה שקרית ועלובה (החיים עצמם כאישה בבורגנות).

   

  מה העמדת הפנים הגדולה פה? הרי יש פה אמת: נשים באמת כפופות למרותם של גברים. קל לקשור מישהי גם בלי חבל ולהביא אותה למצב שלא תזוז, רק בכמה מילים שיפגעו בנקודה ("התינשאי לי?" או: "סופ"ש אנחנו אצל אמא שלי" או: "אין צורך שגם את תעבדי, תהיי עם הילדים", וכו'). לעולם לא אבין את העמדת הפנים הזאת, גם אם אתם זוג שמנסה למצוא מחדש את הארוטיקה שלו בסבב ב', וקניתם אזיקים עם פרווה ורודה. הם בסך הכל סמל מוחשי להתנהלות הנורמטיבית בין זוגות. קצת כמו שעניבה מתפקדת בעולם העסקים: תזכור שאתה קשור ברצועה למישהו בכיר ממך.

   

   

  8. ספנקים

  אין לי מספיק מילים לתאר עד כמה זה פשוט ערימה ענקית של סתם כלום ושום דבר, אבל אני אשתדל בכל זאת. הבאת מישהי. אתם במיטה. העניינים מתחממים. הפלקת לה על התחת המתקרב והמתרחק שלה בזמן התנוחה המוכרת "דוגי". נו? זה בסך הכל תמריץ לדם. רוצה להיות סוטה באמת? בוא תודה בפני עצמך מאין הגיעו הספנקים אל עולמנו. כן. פעם היו הורים לוקחים את הילדים שלהם על הברכיים, ומכים את ישבנם החשוף. אם זה מצלצל לכם בפעמון, אז אני לוקחת את כל המילים שלי בחזרה. אתם אכן זכאים לתואר המלכותי "סוטה". אבל מי שסתם מביא פליקים רופסים וחלושים, דע לך שאמנם היא עם הגב אליך, אבל היא מגלגלת עיניים. וכולנו יודעים מה קורה אם מגלגלים עיניים ואז מקבלים מכה. זה נתקע ככה. זהירות!

   

  9. רימינג

  אתה רוצה שיאכלו לך את התחת כמו קאפקייק (אם לצטט את ניקי מינאז' בקליפ המצורף למטה). מאיפה זה נובע? אתה אמור לדעת לבד. מה אתה אוהב, את התחושה בגוף או את הרעיון שמישהי דוחפת את הפנים שלה לתוך החלחולת שלך ונוגעת בזה עם הלשון? סביר להניח שאת השילוב.

   

  אם יש לך בעיות עם הרצון הבלתי פוסק שיאכלו לך את התחת, אתה יכול ללכת ולשאול את ההורים שלך איך היו היציאות שלך בסביבות גיל שלוש, כי בגדול זה הסיפור של תסביך אנאלי. הנה מבחן אישיות קצר:

  האם אתה חולה שליטה? כן/לא

  האם אתה שומע את אותו אלבום מאות פעמים כבר שנים? כן/לא

  האם אתה אוכל את אותה מנה כל הזמן? כן/לא

  אם ענית כן על רוב השאלות, מזל טוב. מה שאתה מוצא מושך ואירוטי היום, הוא סך הכל תולדה של עצירויות בגיל טרום חובה.

   

  אני לא כאן כדי לשפוט. להפך. אני כאן כדי להגיד לך איך נהוג בישראל של 2019 לרמוז לבחורה שהיא יכולה להמשיך עם הפרצוף שלה קצת יותר למטה אם היא "כבר שם". זה הולך ככה: תישען אחורה, ותפתח עוד יותר את הרגליים, ואז תרים את האגן. לא עבד? אתה יכול לבקש במילים. מתפדח? אין מה לעשות, זה חלק מתסביך אנאלי, ההסתרה והבושה.

   

   

  10. לדבר מלוכלך

  בא לך להגיד משהו? תגיד אותו. אתה רוצה להגיד לה שהיא זונה מלוכלכת אבל לא נעים לך? ובכן, טוב שכך. היא אכן לא זונה מלוכלכת. אבל אולי בעיניך מיניות בכלל היא טאבו, אין לדבר עליה ויש לעשות אותה בדממה בחושך מוחלט, אם בכלל. ואם אתה אכן כזה, סביר שתחשוב עמוק בפנים שמי ששוכבת איתך כעת היא מלוכלכת, כי האקט כולו בעיניך מלוכלך.

   

  אני לא אטריח את עצמי להסביר על תסמונת ה"מדונה או זונה" ("לא מסוגל לשכב עם אשתי, היא טהורה מדי", או בסופרנוס: "שאשתי תמצוץ לי? היא מנשקת את הילדים שלנו עם הפה הזה"). ר"ל, במקום מסוים בתוך כולנו, בעיקר כי אנחנו חיים במדינת טליבאן (בקטנה), סקס זה מלוכלך. ודיבור מלוכלך מעלה על פני השטח את המחשבות האמיתיות הכמוסות — "היא מזדיינת אז היא זונה". העצה שלי היא לשים את הכל בצד, ולשם כך אכיר לכם מילה שלא הרבה בנים מכירים: מורכב. אמרו לעצמכם: "זה מורכב". "אני רוצה לקלל אותה, ואני יכול לקלל אותה, ואני גם מקלל אותה לא באמת אבל גם קצת באמת, כי זה מורכב". כל הכבוד. המילה הבאה שנלמד: מיגרנה.

   

  11. שמנות

  לא רואה פה בעיה. לא מבינה למה זה פטיש. מה, כי זה פדיחה להגיד לחברים שלך? תאמין לי הם מרגישים אותו דבר. ספוילר: גוף של אישה שלא עובדים עליו נון סטופ בדיאטות וכושר, פשוט נראה עגול. ועובדה! עובדה! כמה הסרטונים האלה בפורנו נצפים? כמה זה מקובל כשזה בחדרי חדרים? עובדה! אני אומרת, חאלס. גברים, תהיו גברים. הימשכו למי שבא לכם. אל תיתנו לתכתיבי החברה להיכנס לכם לתחתונים. קל להטיף, קשה ליישם, אבל בואו נגיד את האמת. זאת לא סטייה וזה גם לא חריג וסמוי, בעיקר כשראפרים אומרים את זה כל הזמן, בין אם זה דרייק שאומר שהוא אוהב BBW ובין אם זה נצ'י נצ', שאומר "יש לך בטן ותחת וציצי ואין מה להתבייש בזה / ההפך הוא הנכון, אני חלש יש לי חום / שלא תעזי לעלות על הליכון".

   

   

  הבעיה האמיתית נוצרת כשגברים מודים בפני עצמם אבל לא בפני הסביבה. אז קורית התופעה המכוערת של דייטינג 4 מ"ר: באים, מדברים, מזדיינים, אוכלים טייק אוויי. לעולם לא יוצאים החוצה, לעולם היא לא מכירה את החבר'ה, לעולם לא מקבלת טבעת. כי מה? מה הבעיה בדיוק? בהחלט קטגוריה שיש להוציא מתוך "סטיות" ולשים בתוך העדפות, כמו בלונד או עיניים ירוקות או תחת־חדר־כושר (אין על תחת שמאמן אכזר עם הפרעות אכילה יצר לחברה שלך, אה? זמן טוב להזכיר שאנחנו יודעות על Yoga Pants ולכן פוחדות להתקרב לגוב האריות של המכשירים בחדרי הכושר).

   

  12. מבוגרות

  שמעו, אף אחד מאיתנו לא נולד אתמול ואת אף אחד פה לא עשו באצבע. לכולם ברור מה הסיפור של העדפת מבוגרות. מאמי אישוז. הכל טוב. יש לכם קצת מאמי אישוז, תנשמו. אז אמא התייחסה אליכם כל החיים כאילו אתם בני הזוג שלה, סיפרה לכם את הצרות שלה וגרמה לכם ללכת איתה יד ביד בקניון ואמרה "תראו איזה חתיך מסתובב איתי, או לה לה", ביג דיל.

   

  גם זה נחשב "סטייה" אך ורק כי אישה שאין בה נעורים היא לכאורה "פגומה", ולרצות להיות עם משהו "פגום" אמור להיות לא נורמלי. זה נורמלי. למעשה, זה עד כדי כך נורמלי שעל זה מבוססת כל הפסיכולוגיה המערבית. אז אם אתם בקטע, אתם ממש־ממש לא סוטים. מה שכן, אתם משקרים לעצמכם. אין מה להיכנס לאתרים ולכתוב MILF, כשעמוק בפנים אתם יודעים שמילת החיפוש היא Incest.

   

  13. פורנו אנימה הנטאי

  טוב, אתם כן סוטים. כאילו, כל הקטע עם התמנון. לא יודעת. ניצחתם אותי.


  פורסם לראשונה 19/09/2019 13:02

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים