שתף קטע נבחר

חלום בחריש: קהילה ומגורים באיכות חיים

העיר החדשה נמצאת בנקודת זינוק שאסור לפספס. ב"חלומות חריש" של שיכון ובינוי נדל"ן, חברת הנדל"ן המובילה בישראל, ימצאו המשפחות הצעירות לא רק בנייה איכותית וירוקה, אלא גם קהילה חמה ועוטפת במחירים שכבר חשבנו שלא קיימים - דירת 4 חדרים סביב מיליון ש"ח

חריש, העיר החדשה, נמצאת בתנופת פיתוח ואכלוס. אחרי שנים של תוכניות, בנייה מאסיבית והזרמת תקציבי ענק מהמדינה ומיזמים פרטיים, העיר נמצאת רגע לפני התחלת מימוש הפוטנציאל הגדול הגלום בה. העיר תוכננה כ"עיר חכמה" המאופיינת בתשתיות תת-קרקעיות, מרכזי קניות שכונתיים, פארקים, מוסדות קהילה ותרבות, מרכזי תעסוקה ונגישות לצירי תנועה מרכזיים. מחירי הדירות בחריש במגמת עלייה מתמדת, כך שכל שלב בהתפתחות העיר יעלה את הביקוש ואת המחירים בהתאם. דירות 4 חדרים שנרכשו לפני כ-4 שנים ב-750-800 אלף ש”ח, נמכרות כיום בטווחים של 1.05-1.1 מיליון ש”ח. על פי הערכות בשוק הנדל”ן מחירי הדירות צפויים להגיע ל-1.3-1.4 מיליון תוך זמן לא רב, כמו בערים השכנות אור עקיבא חדרה ופרדס חנה, זאת במקביל לאכלוס המאסיבי ולתנופת מרכזי המסחר.

 

  (הדמיה להמחשה בלבד)
(הדמיה להמחשה בלבד)

 

מי הם אנשי חריש החדשים?

דורית סדן, סמנכ"לית השיווק בשיכון ובינוי נדל"ן, הבונה בימים אלה מאות יחידות דיור, מתייחסת למגמת הבנייה בעיר: "חריש מאופיינת בבנייה רווייה, רוב הבניינים בטווח 5-9 קומות. כל הבניינים מחופים אבן כיאה לסטנדרט הבנייה המקובל כיום, כאשר מרבית הדירות הן בנות 4 ו-5 חדרים. כיום, התפלגות רוכשי הדירות בעיר היא כ-60% למגורים ו-40% להשקעה, כשחלק לא מבוטל מהמשקיעים, הם רוכשי דירה ראשונה שלא מעוניינים לפספס את ההזדמנות בעיר החדשה".

 

כ-80% מרוכשי הדירה למגורים הם משפחות צעירות ו-20% משפחות בוגרות - לרוב משפרי דיור.

 

70% מרוכשי הדירות למגורים מגיעים מאזור המרכז רבתי (מנתניה עד מודיעין), כ-25% תושבי הסביבה ו-5% תושבי צפון. בחריש עובדים בתנופה מוגברת בכל ארבע השנים האחרונות, וכבר כעת ניתן לראות יותר ויותר מבני ציבור מוכנים או בשלבי סיום, גינות, שטחים ירוקים מפותחים וחנויות מסחר שכל הזמן נפתחות לאורך השדרה המרכזית.

 

  (הדמיה להמחשה בלבד)
(הדמיה להמחשה בלבד)

 

"חלומות חריש" – שתי שכונות, חברה חזקה אחת

פרויקט חלומות חריש של שיכון ובינוי נדל"ן כולל 11 בנייני בוטיק בני 7-9 קומות בשכונת הפרחים

 

ו-6 בניינים בוטיק בשכונת אבני חן. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות גן, דירות 4-5 חדרים עם מרפסות מרווחות ופנטהאוזים רחבי ידיים. בכל בניין לובי מעוצב, חניה ומחסן לכל דירה. אכלוס הפרויקט צפוי להתחיל באוקטובר הקרוב ולהגיע לסיומו בסוף 2021. כבר בימים אלה ניתן להגיע ולהתרשם מהדירה לדוגמה המעוצבת המוצגת במתחם. דירת 4 חדרים בפרויקט מוצעת החל מ-1,060,000 ש"ח.

 

  (הדמיה להמחשה בלבד)
(הדמיה להמחשה בלבד)

 

שכונת אבני חן היא שכונה בנויה ומאוכלסת, עם מבני ציבור, בתי ספר וגני ילדים וסופר מרקט בקרבת הבית. ב”חלומות חריש” באבני חן יבנו 6 בנייני בוטיק: 18 משפחות בלבד בכל בניין ונוף של חורש טבעי. הבניינים תוכננו בתכנון מוקפד לטווח ארוך עם אפשרויות שינוי לאורך חיי המשפחה. הדירות צפויות להיות רחבות ידיים וגדולות באופן משמעותי מהסטנדרט המקובל. כך למשל מפרט השטח של דירת 5 חדרים יעמוד על 122 מ”ר + 21 מ”ר מרפסת.

 

כחברת נדל”ן החזקה בישראל הנהנית מחוסן כלכלי ומצמיחה מתמדת, שיכון ובינוי נדל”ן מובילה זמן רב את מהפכת הבנייה הירוקה בארץ. גם ב"חלומות חריש" מיישמת החברה תקנים מחמירים ביותר לבנייה ירוקה, המעניקים בנייה איכותית ואיכות חיים גבוהה לדיירים, תוך חיסכון של עד 22% בשנה בחשבונות המים והחשמל.

  (הדמיה להמחשה בלבד)
(הדמיה להמחשה בלבד)

  (צילום: אלעד גונן)
(צילום: אלעד גונן)

 

דורית סדן, סמנכ”לית השיווק בשיכון ובינוי נדל”ן, מסבירה: “הצלחת “חלומות חריש” היא המשך ישיר להצלחת הפרויקטים של שיכון ובינוי נדל”ן בשרון הצפוני, כגון: חלומות זיכרון יעקב, יקנעם, כרכור, חדרה, כפר יונה ואור-ים. הפרויקט הוא הזדמנות נדירה להתגורר בסטנדרט הגבוה ביותר, בעיר חדשה ומוקפדת ובמחיר שלא יחזור. השטחים הירוקים בעיר צפויים לכלול שפע של ריאות ירוקות ופארק מרכזי ענק מרהיב ביופיו. כל השירותים הקהילתיים יימצאו במרחק הליכה, כולל מוסדות חינוך חדשים ואיכותיים, בניית תשתיות מראש בהתאם לדרישות ואופי החיים של האוכלוסייה בעיר, והכול על פי מיטב התפיסה התכנונית החדשה".

 

שיכון ובינוי נדל"ן - בונים שכונה וקהילה

שיכון ובינוי נדל"ן, שבנתה שכונות רבות בישראל, מציעה פרויקטים לא רק עם מפרט איכותי או מחיר אטרקטיבי, אלא גם עם תמיכה בחיי קהילה מגובשים ומונגשים במעטפת מלאה של 360 מעלות. הדבר בא לידי ביטוי בעזרת פעילויות משותפות ואירועי גיבוש בחגים, בחופשות ובנתינה עבור הקהילה, הכל כדי ליצור סביבה נוחה לדיירים שתאפשר להכיר ולחזק את קשרי הקהילה ואת איכות החיים של דיירי השכונה.

 

סדן מסבירה כי: "לבנות פרויקטים ברחבי הארץ ולא להשקיע כלל בהיבט החברתי והקהילתי זה פספוס. כאשר החומר האנושי מתגבש יחדיו, רק אז מדובר בסיפור הצלחה של פרויקט נדל"ן. לכן שיכון ובינוי נדל"ן מקצה לנושא משאבים רבים בשכונות החלומות שלה".

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים