שתף קטע נבחר

מיכאל אלוני מגייס כספים בלונדון - למען ניצולי שואה

אלוני משתף פעולה עם ארגון פילנתרופי יהודי-בריטי, מנהלי קהילות פייסבוק בישראל בטורניר פוקר סוער עם אלוף העולם. וגם: איריס נשר מציגה תצלומים של בנה, ארי נשר ז"ל, בתערוכת זמן דיוקן במוזיאון בהרצליה

עפים על אלוני

מאז כיכב מיכאל אלוני בסדרות "שטיסל" ו"בשבילה גיבורים עפים" הוא הפך לגיבור לונדוני שאהוד על יהודי לונדון, ובעיקר על יהודיות לונדון. אלו שהבינו את זה בארגון הפילנתרופי JNF UK, ארגון יהודי בריטי שמתרים בעיקר למטרת שוויון הזדמנויות לפריפריה החברתית בישראל, החליטו להזמין אותו לככב באירועי התרמה לשורת פרויקטים המסייעים לניצולי שואה בישראל. וזה הצליח.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

ברכות מעופפות: אנשי עסקים מפריחים יונים ביום ההולדת של חיליק לסרי

חוה זינגבוים הפסיקה לשלם - ותפונה מהווילה ברעננה

אראל מרגלית דואג לסייבר בניו יורק

 

בשני אירועים שהתקיימו בלונדון נאספו כ-40 אלף פאונד (כ-180 אלף שקל) לטובת המטרה, בעוד שאלוני משתף את הקהל בסיפורים שמאחורי הקלעים של הסדרות. יונתן גלון, מנכ"ל JNF UK: "זו פעם שנייה השנה שאנחנו מביאים לפה את מיכאל, ובזכותו פתחו את הלב למען המטרה".

 

אירוע התרמה של JNF UK : מיכאל אלוני (יושב), יונתן גלון (שני משמאל). צילום: יח"צ

רכילות עסקית אירוע התרמה של JNF UK : מיכאל אלוני (יושב), יונתן גלון (שני משמאל) (צילום: יח
אירוע התרמה של JNF UK : מיכאל אלוני (יושב), יונתן גלון (שני משמאל)(צילום: יח"צ)
 

מינוי: קופלר קונסול של קפריסין בישראל

ליאון קופלר, יו"ר ובעל השליטה בסופר-פארם, התמנה לקונסול כבוד של קפריסין בישראל. התואר הוענק לו בטקס שהתקיים במשרד החוץ במעמד סלינה שמבוס, שגרירת קפריסין בישראל; גד פרופר, יו"ר הסגל הקונסולרי, ובני משפחתו של קופלר. קופלר מסר במעמד שהוא מאמין שיוכל לתרום לחיזוק היחסים העסקיים בין שתי המדינות.

 

קופלר, שנולד בקנדה, עלה לישראל ב-1979, הקים את רשת סופר-פארם בארץ ובהמשך הרחיב את הרשת למדינות נוספות. בנוסף הוא פעיל חברתי, שבין היתר ייסד עמותה לרכיבה טיפולית לאנשים עם צרכים מיוחדים.

רכילות עסקית ליאון קופלר (חמישי משמאל) – קונסול כבוד של קפריסין (צילום: אלרם מנדל)
ליאון קופלר (חמישי משמאל) – קונסול כבוד של קפריסין(צילום: אלרם מנדל)
 

נשר מציגה תערוכה מרגשת

במוזיאון הרצליה נפתח בסוף השבוע מערך תערוכות חדש תחת הכותרת "זמן דיוקן", שכולל שש תערוכות יחיד של נשים אמניות, בהן של איריס נשר, רעיית הבמאי אבי נשר, ותערוכה של אמן ותיק אחד - ציבי גבע. נכחו: חגית אוזן, מנהלת אגודת הידידים של המוזיאון; יעל ושבתי שביט, לשעבר ראש "המוסד" ומנכ"ל קופ"ח מכבי, ותום נשר, בתם של איריס ואבי.

 

כ-1,000 מוזמנים התרגשו במיוחד מהתערוכה של נשר, שמציגה תצלומים של הבן - ארי נשר ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים.

רכילות עסקית תום, איריס ואבי נשר (צילום: רפי דלויה)
תום, איריס ואבי נשר(צילום: רפי דלויה)
 

 

נשים מתרימות ללוינשטיין

בוקר לנשים בלבד: לאודיטוריום של בית החולים השיקומי לוינשטיין הגיעו כ-200 נשים לבוקר של פאן והתרמה, שקיימה עמותת הידידים של בית החולים. באירוע הותרמו כ-30 אלף שקל למטרה. שולה מליק, מנכ"לית העמותה, נשאה דברים במעמד: "אומרים שנתינה היא אחד הגורמים לאושר בחיים. בטוח שכל מי שנמצאת כאן מרגישה מאושרת, זה המתכון לאריכות ימים ובריאות".

רכילות עסקית נשים מתרימות לבית לוינשטיין (צילום: דוברות בית החולים לוינשטיין)
נשים מתרימות לבית לוינשטיין(צילום: דוברות בית החולים לוינשטיין)
 

 

קיסריה של חב"ד: לגברים בלבד

ועל טהרת הגברים התקיים אירוע תמיכה והצדעה לארגון "ניידות חב"ד" באחת הווילות בקיסריה. ניידות חב"ד הוקם ביוזמת הרב דוד נחשון, שבין היתר דאג לאחרונה, לניידות נדות במקומות שונים בארץ, שחילקו סלי מזון למשפחות נזקקות ובמקביל תקעו בשופר לעוברים ושבים. מי היה שם? דורון פרנקנשטיין, מנכ"ל BLU Internationl משקאות אנרגיה; שלמה מרגליות, מנהל ניידות חב"ד; רוני שני, בעלים Footprint Media; דוד סוסנה, מסוסנה מובינג; אלרועי תורג'מן, מנכ"ל אופטיקנה; אבי בוסקילה, מנכ"ל שראל; זיו מייברג, מנכ"ל אוקראינה איירליינס ועוד.

רכילות עסקית דוד סוסנה, שלמה מרגליות, רוני שני, הרב דוד נחשון (צילום: אהרון קרומבי)
דוד סוסנה, שלמה מרגליות, רוני שני, הרב דוד נחשון(צילום: אהרון קרומבי)
 

 

הפוקר והתרומה של אלעזרא

במלון דניאל הרצליה מרשת טמרס התקיים אירוע למנהלי קהילות פייסבוק בישראל מטעם פייסבוק העולמית, כשאורח הכבוד, שהגיע לביקור מולדת, היה אלי אלעזרא, אלוף העולם בפוקר. אלעזרא, שמתגורר בלאס וגאס, מחזיק בארבע אליפויות עולם בפוקר וקיבל אות הוקרה מיוחד מטעם מנהלי תוכנית הקהילות בארץ מידי רפי ברבירו ויעל אורן, נציגי פייסבוק העולמית בישראל.

 

גיא קורן, מנכ"ל חברת "היד המנצחת" שהפיקה את האירוע, קיים טורניר פוקר במקום. אלעזרא, שכמובן זכה בו, החליט לתרום את הפרס - לילה זוגי באחד ממלונות טמרס ומחשב גיימינג למיזם "רצים עם רמי" - פרויקט בניהולו וביוזמתו של רמי יולזרי, נכה צה"ל, המתמודד עם פוסט טראומה למעלה מ-30 שנה.

רכילות עסקית רפי ברבירו, אלי אלעזרא, יעל אורן, גיא קורן (צילום: חן גלילי)
רפי ברבירו, אלי אלעזרא, יעל אורן, גיא קורן(צילום: חן גלילי)

 

כצמן מארח במתחמו

חיים כצמן, מייסד ומנכ"ל קבוצת גזית גלוב, אירח לא מעט אנשי עסקים בהרמת כוסית לכבוד ראש השנה במתחם שבבעלות החברה ב-G צמרת תל אביב. על הקולינאריה הופקדו שתי מסעדות שבמתחם: התרנגול הכחול בניצוחו של השף שאול בן אדרת, ורביבה וסיליה בהנהלתו של עמוס אפל.

 

בנוכחים: דורי סגל, שותף ודירקטור הקבוצה; ירון אשל, מנכ"ל קבוצת גזית גלוב ישראל; עדי ימיני, משנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים של הקבוצה; דב ילין, מבעלי בית ההשקעות ילין לפידות; הראל ויזל, מבעלי קבוצת פוקס; דורית סלינגר, הממונה לשעבר על רשות שוק ההון, וסגי איתן, המנכ"לית לשעבר של חברת "נכסים ובניין".

רכילות עסקית חיים כצמן, הראל ויזל וירון אשל (צילום: רפי דלויה)
חיים כצמן, הראל ויזל וירון אשל(צילום: רפי דלויה)
 

 

פינטו משקיע ומשיק

להשקת סטארט אפ התיירות טרווקסי (TRAVAXY), שמספק שירותי תיירות לאנשים עם מוגבלויות ולגיל השלישי, הגיעו, בין היתר, אריק פינטו, לשעבר מנכ"ל בנק הפועלים, כאחד המשקיעים הראשונים בו; דנה לביא, מנכלי"ת הדקה ה-90 שייצגה את צביקה מושקוביץ, בעלי הדקה ה-90 שגם השקיע במיזם; יעל בנבנישתי, מנכל"ית בקרן ההשקעות מגדלי הים התיכון ששותפה למיזם; יובל וגנר, מייסד עמותת נגישות ישראל; יעוז עמר, מייסד ומנכ"ל טרווקסי, ושותפתו מיכל בן אסייג.

רכילות עסקית ליעוז עמר ואריק פינטו (צילום: אביב חופי)
ליעוז עמר ואריק פינטו(צילום: אביב חופי)
 

 

ביזנס משפחתי בכרמל

בפתח תקווה השיקה כרמל ביזנס את אולם התצוגה העסקי החדש שלה, שהוקם בהשקעה של 5.5 מיליון שקל. גם לשם נהרו אנשי עסקים רבים לחגיגות הפתיחה עם הבעלים - משפחת איתני. עופר איתני, מנכ"ל קבוצת כרמל, בירך את אביו - חיים איתני, מייסד החברה בן ה-92.

 

עוד נכחו: אורה איתני, הרעייה של חיים איתני; הבן אביב איתני, מנכ"ל רשת ביתילי והדור השלישי שעושה את צעדיו הראשונים בחברה, וגם: ליאון אביגד, מבעלי רשת מלונות בראון; רון אבידן, מנכ"ל אזורים; דורון קובי, מנכ"ל "כרמל ביזנס", ועוד אנשי עסקים ואדריכלים.

 

רכילות עסקית האחים עופר ואביב איתני עם ההורים – אורה וחיים איתני (צילום: שוקה כהן)
האחים עופר ואביב איתני עם ההורים – אורה וחיים איתני(צילום: שוקה כהן)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יח"צ
מיכל אלוני בלונדון
צילום: יח"צ
מומלצים