שתף קטע נבחר

לאחר מסדר זיהוי: שוחררו ארבעה חשודים באונס בת ה-13

ארבעה נערים, שנחשדו במעורבות באונס הקבוצתי בבית ספר בדרום, לא זוהו על ידי הנערה - ובעקבות כך שוחררו ממעצר. נער אחר, שזוהה על ידי הקורבן, יישאר במעצר. האב: "המשטרה מעבירה לה מסר שהיא אמינה"

המשטרה החליטה לשחרר אתמול (א') ממעצר ארבעה נערים שלפי החשד היו מעורבים באונס קבוצתי של הנערה בת ה-13 במקלט של בית ספר בדרום. הארבעה שוחררו לאחר שקורבן האונס לא זיהתה אותם במסדר זיהוי. במקביל, הוארך אתמול ביממה נוספת מעצרו של נער אחר שאותו זיהתה הנערה.  

בית הספר (צילום: הרצל יוסף)
בית הספר שבו אירע לפי החשד האונס הקבוצתי(צילום: הרצל יוסף)
 

אביה של הנערה אמר אמש כי "בית הספר עדיין לא יצר איתנו קשר. שירותי הרווחה הציעו לנו סיוע, אין לנו הרבה מה לעשות חוץ מלתמוך בילדה. באו אליה חברות כדי לתמוך בה".

 

האב סיפר עוד כי "במהלך מסדר הזיהוי שערכו לבת שלי היא לא זיהתה ארבעה מהחשודים ולכן הם שוחררו. כנראה שהם לא קשורים. המשטרה עושה את העבודה שלה, החוקרים נמצאים על התיק הזה 24/7. הילדה שלי שבורה, הזמן זה התרופה הכי טובה.

 

"היא לא תוכל להתאושש תוך כדי חקירות ובדיקות, היא לא הולכת לפרוח. היינו שש שעות במשטרה ועוד שעות בבדיקות. היא תמיד חוזרת לאירוע ובמשטרה מעבירים לה את המסר שהיא אמינה. הם לא מלחיצים אותה, יש עוד חקירה ארוכה ואנחנו מקווים שבעזרת השם האחראים יעמדו לדין".

 

בחקירה עלה חשד שלפיו ארבעת הנערים שלדברי הנערה אנסו אותה לא היו מוכרים לה אך לומדים עמה באותו בית ספר. בתחילת יום הלימודים אתמול שוחחו המורים עם התלמידים על המקרה. "אנחנו בהלם מהסיפור הזה", אמר גורם חינוכי בבית הספר.

 

אתמול התברר כי יועצת בית הספר הייתה האדם הראשון שאותו שיתפה הנערה בחוויה הקשה. גורמים מקצועיים בבית הספר ניסו לדובב אותה, עד שהיא נפתחה בפניהם ואמרה כי היא חוששת מתגובת משפחתה. הנערה שבה לביתה בליווי גורמים מקצועיים, ואז סיפרה לאביה על האונס.

 

לפי החשד, האונס הקבוצתי נמשך עשרה ימים. הנערה והוריה הגיעו בסוף השבוע לתחנת המשטרה והגישה תלונה. היא נשלחה לחוקרת הילדים ובעקבות כך נעצרו חשודים במעשה. אתמול, כאמור, הוחלט לשחרר ארבעה מהעצורים.


פורסם לראשונה 22/09/2019 22:59

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים